Волво Клуб - България

Full Version: Варна 07.06.2009 - Среща на ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, фенове от Варна и региона.

Дойде време за поредната ни среща.
Има предложение да я прекараме на хиподрума (на картинг пистата над Виница).
Барчето е много приятно, според Миро 343.
Днес ще мина да проверя възможностите за запазване на пистата за състезание.
Ако има такава ще оповестя по-късно.
Ако имате желание да използваме самата писта, ще помоля да кажете, защото колкото по-рано толкова по-вероятно.

Часът на срещата е известен 13:00, заради слънцето може да го променим, или да скъсим времето в което ще чакаме.

:ctf: :ctf2: :ctf: :ctf2:
:ctf2: :ctf: :ctf2: :ctf:
:ctf: :ctf2: :ctf: :ctf2:
Предложението ми допада но предлагам и резервен вариант. Комплекс Изворите - мястото е чудесно.
Има прхладна механа отрупана с ловни трофеи, Фазанария и Щрауси. А може на някоя полянка да си спретнем и пикник *барбекю* <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.izvoritebg.com/news.php" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.izvoritebg.com/news.php</a><!-- m -->
"Няма лошо."(цитирам Здравко)
Нека феновете предценят.
Лично на мен не ми се ходи на кръчма.
Е, нищо не пречи да ударим по една две бири и после да се състезаваме на пистата Big Grin
А където и да решите в крайна сметка аз ще съм на линия, че неможах да дойда на националната среща...
Аз съм за пистата - но ако нещо се обърка да има варианти! Че като гледам Софиянци
как добре са си изкарали на Бонсови поляни лекичко им завидях :wink:
����Ето че във Варна има отново стойностно предложение и дори резервен вариянт.
Местата които можем да посетим в бъдеще са доста ,така че се надявам да ни очакват само хувави мигове. Smile
Аз лично комплеса над Виница с картинг пистата го харесвам,ама съм големичък за картовете,да не говорим че предния път в който бях там каска така и не ми намериха ,която да не ми смачква носа,а пък задника ми още стои изтръпнал от
седалката тип вендуза Big Grin
Аз съм жив за предложението ба Дидо_БГ ,тази атмосфера ще е идеално въведение на Формула 1 от 15:00

п.п прилагам малко снимки да се посмеете
Идеята е на Миро 343, който иска да си намери избягалия кон.
Поради големия интерес не се наемам да запазвам писта.
Предложението за пистата и на мен ми допада много . Big Grin
Ако Здравко се качи пак да покара,обещавам и аз да дойда Big Grin
Pages: 1 2