Волво Клуб - България

Full Version: ОРГАНИЗАЦИОННА: София, 09.07.2006(Неделя) от 15:30
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
09.07.2006(Неделя) от 15:30 пред магазина за авточасти на Жоро Терзиев
За тези, които ще се притеснят - финала на световното е от 20:00
Ето и карта:
[Image: magazin2_167.jpg]
[Image: magazin1_201.jpg]

Тези, които желаят да бъдат от учредителите нека изпратят ЛС на Жоро Терзиев (GT1), съдържащо следните данни:

Трите имена и ЕГН - също е за препоръчване телефон за връзка.

Ако желаете да сте от учредителният съвет е задължително следкато се запишете да се появите на тази организационна среща.

П.П. Съжалявам, че чак сега пускам темата, но от вчера нещо нета го беше хванала липсата...
09.07.2006(Неделя) от 15:30 пред магазина за авточасти на Жоро Терзиев
За тези, които ще се притеснят - финала на световното е от 20:00
Ето и карта:
[Image: magazin2_167.jpg]
[Image: magazin1_201.jpg]

Тези, които желаят да бъдат от учредителите нека изпратят ЛС на Жоро Терзиев (GT1), съдържащо следните данни:

Трите имена и ЕГН - също е за препоръчване телефон за връзка.

Ако желаете да сте от учредителният съвет е задължително следкато се запишете да се появите на тази организационна среща.

П.П. Съжалявам, че чак сега пускам темата, но от вчера нещо нета го беше хванала липсата...

GT1

Здравейте колеги.
Очаквам заявки за участие за учредителното събрание тази неделя на ЛС на GT1.
Трите имена и ЕГН. Препоръчително е и телефон за връзка.

GT1

Здравейте колеги.
Очаквам заявки за участие за учредителното събрание тази неделя на ЛС на GT1.
Трите имена и ЕГН. Препоръчително е и телефон за връзка.
Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.
Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

GT1

SCANDINAVECA Wrote:Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

Здравей, SCANDINAVEC!
Сигурно си прав. За някои неща...
Но, препоръчвам ти да прочетеш Устава на СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ! НЕ-СТОПАНСКА.
Членските карти касаят членовете на Клуба, но не и отстъпки в този или онзи магазин. Картата показва принадлежност към обща идея и интерес. Знаем за всякакви фен клубове: футболни, авто, голф,.....
Ти не искаш ли да си член или учредител на Клуб ВОЛВО?
А това, че ще се събераме в магазина, не значи нищо. Можем ли да проведем учредително събрание в заведение или кръчма?
Така че считай се поканен.
И ако нещо не ти хареса, сподели го там. Това е ТВОЕ право!
А дали ще има Клуб ВОЛВО - това ще решат Волварите!

GT1

SCANDINAVECA Wrote:Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

Здравей, SCANDINAVEC!
Сигурно си прав. За някои неща...
Но, препоръчвам ти да прочетеш Устава на СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ! НЕ-СТОПАНСКА.
Членските карти касаят членовете на Клуба, но не и отстъпки в този или онзи магазин. Картата показва принадлежност към обща идея и интерес. Знаем за всякакви фен клубове: футболни, авто, голф,.....
Ти не искаш ли да си член или учредител на Клуб ВОЛВО?
А това, че ще се събераме в магазина, не значи нищо. Можем ли да проведем учредително събрание в заведение или кръчма?
Така че считай се поканен.
И ако нещо не ти хареса, сподели го там. Това е ТВОЕ право!
А дали ще има Клуб ВОЛВО - това ще решат Волварите!

GT1

Здравейте, колеги Волвари!
За обща "консумация" отново пускам Протокол от учредително събрание и Устав на Сдружение с нестопанска цел.
Това е и предмета на неделната сбирка. Smile

GT1

Здравейте, колеги Волвари!
За обща "консумация" отново пускам Протокол от учредително събрание и Устав на Сдружение с нестопанска цел.
Това е и предмета на неделната сбирка. Smile
Pages: 1 2 3 4 5