Волво Клуб - България

Full Version: Волво S80, 2.5TDI, 99г., на части.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Arrow
Хидравлична помпа, ако я имаш в наличност, интересува ме цена и дали става за в70 1997г. 2.5тди мотора Smile
И най-важното да не е имала проблеми с хидравликата Smile
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Хидравлична помпа, ако я имаш в наличност, интересува ме цена и дали става за в70 1997г. 2.5тди мотора Smile
И най-важното да не е имала проблеми с хидравликата Smile
Помпата е продадена вече. Доколкото имам представа, помпите за 2.5TDI са няколко модификации...
ключът за светлините наличен ли е,механизмът на предна лява врата? цена?
Двигателят вече е продаден.
Все още налични са: Нафтова помпа, стартер, климатик(комплект), предни врати, заден капак, табло, говорители(без басовите), кори за багажник, датчици STC, помпа за резервоара, задно гърне, пружини, спирачни апарати(без заден десен), вътрешното огледало(не е фоточувствително), моторчета за парно и чистачки, предно ляво стъкло, ключ за фаровете, бутончета, копчета и т.н.
Arrow
Промоция: Предни врати(необорудвани) - 80лв за брой, 140лв общо за двете.
shmid Wrote:Двигателят вече е продаден.
Все още налични са: Нафтова помпа, стартер, климатик(комплект), предни врати, заден капак, табло, говорители(без басовите), кори за багажник, датчици STC, помпа за резервоара, задно гърне, пружини, спирачни апарати(без заден десен), вътрешното огледало(не е фоточувствително), моторчета за парно и чистачки, предно ляво стъкло, ключ за фаровете, бутончета, копчета и т.н.
Arrow
Кука за теглене има ли?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17