Волво Клуб - България

Full Version: Черна книга на сервизите
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Мисля че , трябва да има и една такава тема . В която да се пише за :
Всякакви некоректни типове , или по точно къде не трябва да ходим :
Сервизи , магазини за авто части ( аксесоари ) , морги , гумаджий , авто къщи , авто мивки , дистрибутори и така нататък .
Ако мислите че темата нее хубава може да я забършете !
Идеята ми харесва,то това ще е класация за некоретните търговци,калпавите "майстори",и измамните авто-джамбази :gib:
Идеята не е лоша,ама може и БЯЛ списък да направите ,нещо такова се мъдри в темата
"Сервизи и магазини за части" но там е без коментари
Ето аз записвам в Черния списък
Сервиза на Мевдо ,за това че има много работа и
при него нешата стават бавно,записвам същия и в белия списък ,за това че работи много внимателно,
качествено и с разбиране на високо ниво .
Айде Бат'Мевдо и тук те подредих Big Grin Big Grin Big Grin
Да почерпиш :drinkers: ::beer::
Заплюл съм си 2-3 майстори от Варна за този т.н. ЧЕРЕН СПИСЪК и ако продължават да ми съкращават животеца и изтъняват портфейла с техните диагнози много скоро ще ги номинирам :twisted: :twisted:
Вие си знаете кои сте, така че действайте и започвайте да ме умилостивявате - пия почти всичко, като същото важи и за мезетата....... Big Grin Big Grin Big Grin
Мисля че идеята на темата е да се пишат конкретни неща, а не за раздумка! За това предлагам да няма повече коментари като горните, а да се пише в горе долу тази форма:

1. Име на човек, магазин, сервиз, организация и т.н.
2. Къде се намира - град, квартал
3. Какво е провинението за да попадне в черния списък

Кратко и ясно. За да може всеки, който чете темата да разбере защо не трябва да посещава или позлва услугите на тези места.
[attachment=9471][attachment=9470]
Изключително некоректни типове ;
Званя им вчера в 9.45ч , спазарваме предна броня . Тръгвам към Рила 10.50ч пристигам и ортака му казва че бронята била запазена
mecheto Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Изключително некоректни типове ;
Званя им вчера в 9.45ч , спазарваме предна броня . Тръгвам към Рила 10.50ч пристигам и ортака му казва че бронята била запазена

Да не би да е била запазана за теб и да е станало някакво недоразумение?!? :roll: То като има ортаци единия не знае какво обещава другия Confusedhock:
Ще пиша повече по случая но сега нямам време

BOCK GT1

НОМИНАЦИЯ:
Ненов спорт -> Валери Ненов и г-жа Анева.
Трудно плащат ремонта на автомобилите си Волво.
А за последния ремонт на S60 даже и не платиха!
:evil:

Внимавайте с тях :!: :!: :!:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aewsport.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.aewsport.com/</a><!-- m -->
100Y0 Wrote:Да не би да е била запазана за теб и да е станало някакво недоразумение?!? То като има ортаци единия не знае какво обещава другия

Имах такъв случай,търся пружина за макферсона и след мнго звънене намирам една в Търново,десет пъти диктувах размерите да нестане грешка и се разбрахме на другия ден да ида да я взема,съответно аз съм зает и пращам дядото който ми заявява по телефона че там изобщо не са чували за такива пружини и аз го изтрелвам да обикаля към Г.Оряховица моргите и съответно звъня на човека в Търново и му дигам лют скандал а оня ми вика "Ти луд ли си,вися тука и чакам да дойдеш да си вземеш пружината",та в крайна сметка се оказа че са двама ортаци и дядото е приказвал с единия докато другия се ровел за нещо из склада :lol: :lol: :lol: .
Pages: 1 2