Волво Клуб - България

Full Version: Странно и необичайно.........
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Преди половин час се прибирам по булевард ,,Иван Евстратиев Гешов" от ,,Сердика", по посока Военномедицинска академия.Прибирах се нервиран след като на паркинга на ,,Кауфланд" установих ,че не ми работи оборотомера на С 40.Форсирах колата на място- стрелката се беше заковала просто на ,,0".Нервирах се много.Потеглям , движа се набирам скорост, оборотомера- същото.Тъкмо вее се чудя къде да ми го оправят и при потегляне от светофар, много грубо изфорсирах колата.Вдигнах 4000 оборота и ,какво да видя- за моя радост оборотомера отново работи.

Та.............зарадвах, се , но и много странно ми се видя.
От друга страна Волвото не работи добре.В смисъл, съвсем леко придръпва и се усеща ,че не е съвсем пълноценна работата на двигателя.Свещите са нови.
Мисля си - дали не е нещо свързано с дюзите?

А да- сипах ,,Карера" А-95 38 литра в събота.Макар, че го водят по-качествен и съответно по-скъп , не съм впечатлен изобщо. :x Зареждам само в ОМВ.
Да пробвам ли с добавка за прочистване ,,Лики Моли"? Да не стане по-зле?Как мислите?
Razsipnik Wrote:Да пробвам ли с добавка за прочистване ,,Лики Моли"? Да не стане по-зле?Как мислите?

Има голяма вероятност с тази добавка да вдигнеш всички боклуци от резервоара и в най-добрия случай да задръстят бензиновия филтър.....казах в най-добрия случай :wink: :twisted:

П.П. Ако все пак ползваш добавка не забравяй да изразходваш по най-бързия начин горивото, че иначе може да скапеш бензиновата помпа. Ама така е с тези добавки-оправяш едно, разваляш друго :evil: ...лично мнение :twisted: .
100Y0 Wrote:
Razsipnik Wrote:Да пробвам ли с добавка за прочистване ,,Лики Моли"? Да не стане по-зле?Как мислите?

Има голяма вероятност с тази добавка да вдигнеш всички боклуци от резервоара и в най-добрия случай да задръстят бензиновия филтър.....казах в най-добрия случай :wink: :twisted:

П.П. Ако все пак ползваш добавка не забравяй да изразходваш по най-бързия начин горивото, че иначе може да скапеш бензиновата помпа. Ама така е с тези добавки-оправяш едно, разваляш друго :evil: ...лично мнение :twisted: .

БЛАГОДАРЯ ЗА КОМПЕТЕНТНИЯ ОТГОВОР.

Направо отивам да чистят дюзите.
Най-добре ще направиш, пък и ултразвука няма да им навреди. Поздрави.