Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за среща в Родопите :P
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
[Image: bcdx7kurzncq7s7a2g7aoqdlzkuc3ubk0artgmrj.jpg]
Та отварям темата тук, за да отправя едно предложение към всички колеги. Smile Снимката е от летовище Свети Константин. Намира се на 20 км от град Пещера, нагоре в балкана, близко до язовир Батак (оценявам разстоянието на г/д 10 км). Мястото е тихо и спокойно и много красиво. За съжаление сега са го разкопали малко, за да направят канализация, но хотела, се намира извън зоната на разкопките и има много места за разходки и отдих, които не са разкопани и няма да бъдат разкопавани. Smile Та ако желаете можем да организираме една среща тук, в "нашия" район. Big Grin Разстоянието не е от значение, когато има желание. Може да се изкара 1 пиянска вечер и след това на разходки или на риболов на язовира. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dafhotel.com/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.dafhotel.com/index.html</a><!-- m --> <- Това е хотелът. Можете да разгледате цените, местоположението и др. Преспивал съм там. Всичко е приятно според мен. Не е никакъв проблем да организирам всичко, стига да има желанието от Ваша страна. Пък и сега е лято и мисля, че ще има доста мераклии за балкан. Вечер там се спи с юрган Tongue Big Grin Та отворих темата тук, за да я обсъдим и ако сте съгласни мога да направя една организация. Очаквам мнения. Smile
------------------------------------------
А да..ако някой има път насам да донесе малко визитни картички на форума, ако изобщо съществуват такива. Big Grin Толкова много волва има тук, че направо :o хахах. Трябва да правим реклама Tongue
Идеята за лятото е страхотна.
Имах път към Пещера тия дни, но чак сега прочетох...
Пак ще имам път скоро - прати ми на лични ГСМ, ако искаш, да се обадя и пътьом да се запознаем и да ти дам каквито материали имам - най-вече календарчета, нямаме визитки. Но все е нещо...
За съжаление никой не предявява интерес. Аз винаги мога да се кача на Балкана. Big Grin Въпросът е, че повечето хора са избягали сега. Big Grin
Колега не се отчайвай толкова бързо, остави идеята да престои, да я прочетат повече хора, да се наканят, накумят. Дай повече снимки от Балкана наоколо, да ги грабнеш. Аз съм минавал оттам и знам за какво иде реч. Ако пак се назландисват - ще бъдат заведени на палатков лагер на язовир Батак или още по-добре - Беглика.
Който не е ходил, би трябвало да е чувал поне за красотата на Родопите. Тази идея е прекрасна и трябва да бъде уважена.
Колега, не е вярно, че не проявяваме интерес. В момента всеки си е направил плановете за отпуските и мислите се въртят около тях. Аз съм в същото положение, но много ми хареса, поне на снимките и си мисля, че в началото на Септември може да се организираме за едно посещение. Само дето, ако направим сериозна организация, мястото няма да стигне.
Хубава идея, бих оказал съдействие както с присъствие,
така и с каквото друго мога Big Grin - например следващата Пловдивска среща да е там - и без това цялото ПП се чудихме къде да направим "пикник" докато е лято ...Дайте мнения и Вие колеги Tongue
Аз мисля, че тази тема трябва да се премести (или отвори нова) в "Срещи на клуба", и да се започнат дейстия по организацията. Big Grin
Близичко е и до Велинград Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7