Волво Клуб - България

Full Version: Среща Пловдив 19 юли
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
... и каква стана тя?!?!?! Веско като е зает и няма кой да организира нещата, така ли Confusedhock: :gib: :chain:

големи сме охлюви значи. :x :?
Тъй като аз ще бъда в далечния север призовавам наличното ПП да намине през на Веско хотела, да му занесе кой биричка, кой баничка и да му развесели горещия и мързелив неделен ден. Нашият другар ще се труди неуморно и има нужда от малко стимул, за да му мине по бързо заместването през отпускарския сезон. А и да му се окаже нужното уважение и благодарност за всички положени до момента усилия. След като той не може да бъде с нас, ние ще бъдем с него :wink: Аз само мислено за съжаление Cry

пп: разбира се Веско трябва да каже дали е удобно и удачно такова посещение по никое време. Все пак не трябва да се смущава спокойствието на гостите
Е-това е. Нашия зам. председател взе нещата в свои ръце. Аз съм твърдо ЗА! Веско да каже дали е удобно или не, щото дори и да не е удобно - е, къде е скачам веднага.
Само да се консултираме за час - тоя път не изпускам!!!!

ПП за Г. М. - нещо не мога да го хвана оня мушмурок /ти знаеш кой/, ама задачата ще бъде изпълнена!
ъхъъъъ и аз рапортувам че съм на лице за свиждане на Веско. Братко Веско няма да ти нося печено пиле ама нещо вегетариянско ще взема Smile и бира ама пак печено пиле мога и да взема ама и бира ще взема и все пак веско кажи ми освен картофи и някакви салати и бира друго дали да ти взема Big Grin Big Grin и бира ...
:oops: Ехееее, какво внимание!Благодаря за загрижеността Ви колеги!
Не пуснах тема за среща, от една страна защото още ми "държи влага" юнския резил в "Каменград",
а от друга страна съдейки по изминалите лета на юлски и августовски срещи почти не можем да се съберем,
защото си е доста топличко в нашия край през този период на годината, а и хората са по отпуски или подоби хубавини :-)
Също така смятам, че не е зле да поразчупим малко същността на сбирките ни,
за да не се подмятат упреци, че сме се събирали само по кръчмите Big Grin
наистина сезона е отпускарски, но след като софиянци ни взеха датата ;-) :
http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=9221 призовавам който от нашият край може - да ги посети, а аз обещавам да помисля за организиране нещо наше на тяхната дата (26юли) Big Grin Tongue
/Нека никой не се засяга - шегувам се Big Grin /
Това ще обсъдим с ПП-то в неделя например.Тук е момента да Ви кажа, че съм на бач от рано до късно(08 до 22ч),
не е проблем, ако някой реши - нека намине, но върпеки,че в неделя е доста по-спокойно,
все пак работя и може да не мога да Ви обърна нужното внимание Tongue
Мисълта, че ме мислите ме храни, та и с празни ръце сте добре дошли Big Grin
В случай, че не се видим, да знаете, че ще Ви притесня за вечерна среща на "по бира" следващата седмица :partyman: ::beer::
хехехе, щом не е удобно през деня, ще го направим вечерта. идеята за "вечерна" среща другата седмица и на мен ми допада Big Grin
И аз съм за "вечерна" среща - все пак всеки си има работа и трябва да я си я гледа!!
тази вечерна среща предполагам включва ПАЛАТКИ, БИРА, БАРБЕКЮ, РОК АНД РОЛ Big Grin Big Grin Big Grin А ВЕСЕЛАТА ЧАСТ ЩЕ СИ Я НАПРАВИМ КАКТО СИ ЗНАЕМ
хора имам един въпрос относно тези сабирания на волво питането ми е следното воло клъб българия има ли такива сабори като например БМВ или ПЕЖО ако има някои би ли ми казал каде се провейдат кога се провеждат ако пък няма не е ли време да си организираме и да натриием носовете на БМВ и ПЕЖО Smile Smile Tongue
maniaa Wrote:хора имам един въпрос относно тези сабирания на волво питането ми е следното воло клъб българия има ли такива сабори като например БМВ или ПЕЖО ако има някои би ли ми казал каде се провейдат кога се провеждат ако пък няма не е ли време да си организираме и да натриием носовете на БМВ и ПЕЖО Smile Smile Tongue
Колега напълно те подкряпям. И аз съм за с двете ръце за тази свежа идея Big Grin Big Grin Big Grin
Колеги, всяка година се събираме на Национална среща, тазгодишната ни се състоя през месец май, но не е изключено да има и други - следете редовно темите в "Срещи на клуба".
Тази събота и неделя например се провежда следната среща:
http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=9221
Ако имате възможност - включете се! Big Grin
Pages: 1 2 3