Волво Клуб - България

Full Version: Русе, 26 юли 2009 г по обяд
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги искам мнението Ви за мястото на следващата среща.
Датата /последната неделя/ е 26-ти юли, часа си е 12 по пладне, но мястото...
Не ми се иска да ни пече слънцето на паркинга, затова ми се иска да бъде на Текето.Но не го решавам сам.
Дайте идеи. В петък ще ги обобщим и ще решим окончателно.
Поздрави!
Извинявам се предварително за вмешателството но идеята е страхотна
последния път бях на заведението до езерото прекрасно си изкарахме
и най важното нямаше комари

между другото селото ми е Щръклево надявам се скоро да се видим
Confusedpam1: Confusedpam1: Confusedpam1: тони не знам кое къде е и за какво става въпрос, но те подкрепям изцяло Big Grin Big Grin Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2:
А гости приемате ли ? че май ще съм наблизо тогава но си нямам идея от улиците във вашия град
Текето никак не е лошо като идея. Подкрепям. Този път и аз ще мога да дойда Smile
Ей Стиляне ти жив ли си бе, и аз съм за Текето. А за СТЕФПЕТКОВ телефона ми е 0894314749 Румен ще се намерим.Текето е една местност извън града.
Значи остава за Текето, щом всички са навити. Така го решихте Вие. Неделя, 12:00 часа.

Румба, поел си ангажимента да доведеш гостите до мястото Smile Ако има и други - да свиркат, имат ти координатите. Хайде ще развеем флага в неделя. Дават го с 10 градуса по Целзий по-малко от събота. До езерото ще е по-хладно. Ще видим мечките, козичките и т.н.
От Мото Пфое ако решат - нека заповядат! С или без тестов автомобил - добре дошли са. Венци може да дойде и с Реното - няма проблем Wink ще го тестваме :roll: важна е идеята.
Поздрави!
Малко повече:[attachment=8516]
[attachment=8515]
[attachment=8514]
А бе той колегата ако се обади ще гледам да го оправим, ама жената сега ми вика ; в неделя сестра ти има рожден ден АКО НЕ СИ ЗАБРАВИЛ и сме били канени на обед; , абе ще видя как ще вместя нещата .А между впрочем сега чета че ще има ОФроуд ( Джипове и АТВета )около Пиргово за първи път в Русе в неделя от 10часа, и там много ми се ходи, от 15часа F1, абе въобще стана страшна. Ако се озоря много на СТЕФПЕТКОВ ще му дам твоя номер за връзка.Дано да успея.
е какво се чудиш, взимаш сестричката, отиваш на офроуд като я баламосваш с предстояща изненада, после и празнувате чрд-то на волво срещата. Минаваш го като организираната изненада и заедно гледате формулата Big Grin
Абе де да можеше.
Pages: 1 2