Волво Клуб - България

Full Version: Редовна Софийска среща - 26.07.09г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ей ме на и мене - за утре съм навит за където и да било, най-вече за разните водно-гьолски предложения на Граф Монте Люлин. Така че ако ще се организира нещо по-далечно - дайте поотрано да действаме.

За неделя аз отпадам ( както почти винаги напоследък... )
Ние се оказа че палим гумите към язовир Искър - плажче, туй-онуй. Който иска с нас - да свирка.

Само кажете останалите къде да ви търсим евентуално довечера...
В такъв случай довечера какво правим....
На Панчарево е супер, ама знаете ли колко хора (повече от половината София) се занася там, а на манастира си е спокойно и само ние разваляме тишината на попа Big Grin Big Grin Big Grin ! А моят въпрос е къде се събираме (направо там ли) и кога? (бе май са 2 въпросаSmile )
Добре, а пазаруването? Ще трябва или пак от Метро....или там от Фантастикото в Щут Гард.
Нямах предвид Панчарево а малко по-нагоре... както и да е - на манастира сме.

Аз вече взех 4 бири (по 2л) за да мога да ги донеса силно охладени в хладилната чанта... не е лошо да се вземат още които ще изпием първи... пък охладените за по-късно.
Телефон за връзка 0888 797 785.
След малко ще тръгнем от сервиза.
[attachment=8145]

Гледайте и завиждаййте, или пък заповядайте
Колеги,волвари Smile
за съжаление (поне за нашеІ ние с криско (перничаните с 460тките) няма да можем да дойдем...
Много работа имаме последните 2 седмици и само сега сме почивка.
Приятно прекарване ви пожелавам Smile
Дано успеем да се видим следващия месец.
Willie Wrote:Само минавам...
След малко отивам на продължението пред НИМ! Снимки, след края на редовното продължение, освен ако няма още едно Big Grin Big Grin Big Grin Тръпнете в очакване, защото има какво да се види :lol:
И аз ще дойда за 1-2 часа пред НИМ,че вече половин година все не мога да намеря време,но сега поне за малко ще съм там Big Grin
Pages: 1 2