Волво Клуб - България

Full Version: За изкуството пастиране(s0me0ne да не чете:))))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
:oops: :oops: :oops: Мдаааааа,разсеян съм нещо напоследък.Сори.
Big Grin Здравей колега BOSS. ���Горещо ще те помоля за телефон на Десо. Можеш да ми го пратиш на �����vladimir_nicolov@abv.bg.
Благодаря ти предварително. Big Grin :occasion5: :occasion5:
Уал направо невероятно изглежда колата !
Пф аз в40 го пастирам сам и ефекта е само за някои друг ден че сега вече съм събрал и три вида пасти Big Grin
vlado740 Wrote:Big Grin Здравей колега BOSS. ���Горещо ще те помоля за телефон на Десо. Можеш да ми го пратиш на �����vladimir_nicolov@abv.bg.
Благодаря ти предварително. Big Grin :occasion5: :occasion5:

Изпратил съм ти го на ЛС.

Rado_91 Wrote:Уал направо невероятно изглежда колата !
Пф аз в40 го пастирам сам и ефекта е само за някои друг ден че сега вече съм събрал и три вида пасти Big Grin

Според Десо колата ще има нужда от ново пастиране следващото лято, т.е. ефектът трябва да трае поне година.
И аз го посетих преди няколко месеца,изумителна работа,няма такъв маниак,просто трябва да се види с каква любов си върши работата тоя човек.Ако някой иска мога и аз да кача снимки.
а някаква предварителна подготовка изисква ли се - измиване, полиране, лъскане и де да знам какво още???
или му оставяш мърлява кочина и си прибираш лъскав автомобил?


пп: а защо Мишо да не чете??? Според мен би се зарадвал, че такива грижи се полагат за екс-колата му
gadnia_metal Wrote:а някаква предварителна подготовка изисква ли се - измиване, полиране, лъскане и де да знам какво още???
Добър въпрос Свилене.Тъкмо и аз се чудех в какво състояние се оставя колата.
Не мисля, че това, че колата не е измита е проблем. Аз лично не съм мил моята специално заради това, че ще ходи на пастиране, а и до колкото си спомням като оставях колата при Десо навън пред гаража, в който работи мярнах водоструйка, т.е. най-вероятно човека си я измива, както той си знае преди да започне да я работи.
А за допълнителни подготовки преди пастирането..мисля, че въобще не може да става и дума.

gadnia_metal Wrote:а някаква предварителна подготовка изисква ли се - измиване, полиране, лъскане и де да знам какво още???
или му оставяш мърлява кочина и си прибираш лъскав автомобил?


пп: а защо Мишо да не чете??? Според мен би се зарадвал, че такива грижи се полагат за екс-колата му
Smile))) това е в рамките на шегата. Да не се събуди някаква носталгия...ми беше идеята Smile
Десо пише в темата си във форума на БМВ, че отделя на измиването поне 1/един/ час. Това е важно за да не се надере боята от песъчинки при следващите манипулации.
Вчера говорих с въпросното момче.Ако не ми мине котка път,другата събота съм при него :wink: После естествено ще кача и снимки.
Pages: 1 2 3