Волво Клуб - България

Full Version: Приятел в нужда се познава
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Не мога да се стърпя и още от морето искам да изкажа огромната благодарност от мен и семейството ми към Мевдо и неговата половинка, които в горещия съботен ден зарязаха своите ангажименти и ни посрещнаха в началото на Варна за да се справя с нещото от което още ми треперят краката. На магистралата буквално ми се взриви задната лява гума и единствено факта, че беше на прав участък и нямаше коли около мен се избегна един много лош вариант. Оказа се че от високата температура на асвалта (над 60 градуса сигурно), пътя около Попово осеян с дупки и разкрачената ми задница (на колата де) са се изяли вътрешните страни на задните гуми и са се показали теловете. Добре че и скороста по магистралата беше почти разумна и всичко мина ОК и хлапетата отзад даже не разбраха какво точно стана.
Благодарение на Севдо, Ицо и компания (след любезното съдействие на Жорката GT1) сега шведката е със стегната и изпъната задница (каквото и да значи това Big Grin ), сменени щанги и куп други подобрения.

Благодаря Ви от сърце момчета и много пъти да се виждаме още, но на по бира!

п.п. Относно футболната среща, на която също викахме усилено заедно със цялата невероятна варненска Волво публика, мисля че следващата среща при едно "пакетно" придвижване по терена ще обърнем хода на събитията! Big Grin Big Grin Big Grin
��Браво на Мевдо =D> =D> ,
по принцип за него не са присъщи бързите реакции ,но явно след мача е набрал скорост Big Grin Big Grin Big Grin
Не си спомням на мача да съм виждал непознат клубар ,освен ако не си едно ухилено средно на ръст момче с голям фотоапарат появило се на края Big Grin .
Радвам се че хора от варенската гилдия продължаваме да си помагаме,каквато дефакто е и идеята на този клуб и форум ,разбира се .
Поздравления още веднъж за " Мевдун сервиз " :wav: :king: :goodman:
Big Grin :wav: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: =D> =D> =D> =D> =D> :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Zdravko_850 Wrote:��Браво на Мевдо =D> =D> ,
Не си спомням на мача да съм виждал непознат клубар ,освен ако не си едно ухилено средно на ръст момче с голям фотоапарат появило се на края Big Grin .
Радвам се че хора от варенската гилдия продължаваме да си помагаме,каквато дефакто е и идеята на този клуб и форум ,разбира се .
Поздравления още веднъж за " Мевдун сервиз " :wav: :king: :goodman:

А-а-а още от началото оказвахме неистова подкрепа - плътно до знамето Big Grin Big Grin Big Grin
Супер :thumbleft: :notworthy: :wave: :thumbup:
И аз трябва да изкажа благодарности, макар и с огромно закъснение, за което истински ме е срам :oops: :oops: Мевдо, прости ми. След като утрепа цял ден, мокър и гладен, се сдобих с нова ламбда сонда и катализатор, освободен от запек. Многократна диагностика и ...всичко това искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, на Варненския сладкодумец и за приятната компания и незабравимите моменти Smile Варна си е Варна :wav: