Волво Клуб - България

Full Version: Среща Варна - 02.08.2009г
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
От толкова футболни страсти не стигна време за ежемесечната темичка?!?
Началото е ясно - 13:00 на Терапията, а продължението не!

Време не остана, така че малко по стегнато за да може да се направи организацията.

Един от вариантите - Вълшебните извори на Девня[attachment=8657][attachment=8656][attachment=8655][attachment=8654][attachment=8653]
П.П. на зелената поляна има и футболно игрище Big Grin Big Grin Big Grin
ООоооо Станало е още по хубаво. Аз съм за.
Вие се сетихте бре,калпазани.Вече си помислих че няма да има среща.Аз също мисля да дойда.Мястото изглежда супер.
���Радвам се че тази идея за която слушам доста време ,вече е лансирана :thumbleft:
И аз съм в кюпа Big Grin
опа и от нас 2 гърла и 1 полуинвалид след мача ...... (от удари в кокалчетата е :evil: )
този път --без мен !Решил съм последния ден от отпуската да прекарам на плажа ---Камчия !приятно прекарване !
Ама ти в отпуск ли си бре, глей го ти - държавен служител........ Big Grin Big Grin Big Grin
miro343 Wrote:този път --без мен !Решил съм последния ден от отпуската да прекарам на плажа ---Камчия !приятно прекарване !
Миро тя работата ясна - пускаш си още един ден отпуска в понеделник и него прекарваш на Камчия,
а в неделя с нас Big Grin Big Grin Big Grin
Какво ще кажете пък и да не отхвърляме варианта да развалим уединението на Миро, и се изсипем всинца
на плажа край Камчия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аз съм по-навит за плажа.
Pages: 1 2 3