Волво Клуб - България

Full Version: Капе Антифриз
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Волвари,
още една локва цъфна под колата ми , едната е от капещ семеринг, а другата ....след старателно пручване и доцъкане с фотото открих картини в не-видимия спектър Smile установих, че намалянето на течноста от охладителната система не е само от жегата, а и от старо гумено уплатенение.
без ЗУУМ (отгоре) ;-)
[Image: stuff%20009.jpg]
точно тук( с доста зуум):
[Image: stuff%20010.jpg]
та главния въпрос е от къде мога да си намеря такава свързваща част? и ако може да ми кажете нещо номер на дадения продукт , или трик за замазване на положението Smile
Сърдечно благодаря.
нешо имам проблем със снимките ти. тези не ги виждам както и другите в темата за пъхането
Здравейте,
проблема е решен.
Капе от Изпарителя.
Утре ще се обаждам във Фобос, за да сменят уплатнението !
Благодаря на всички които се включиха . А относно снимките проверих на дргу компютър наистина има някаква прецакана история. може би е до сървъра на gmail.com, извинявам се от тяхно име :-(
П.П. Това е въпросния изпарител , дано се види вече :-(
[Image: stuff%20009.jpg]
barbarossa Wrote:П.П. Това е въпросния изпарител , дано се види вече :-(
[Image: stuff%20009.jpg]
Дано,ама Не се вижда :wink:
Сашо правя последен опит и сменям сървъра на който катеря нещата
[Image: stuff%20013-2.JPG]
извинявайте всички !
Сменяй, защото нищо не се вижда...... Confusedhock:
Пробвай с тея пичове:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imagebanana.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://imagebanana.com/</a><!-- m -->

За пикасата може да си забранил да се виждат снимките от други потребители.. Галерията требе да е обществена или нещо такова.
Здравейте Волвари,
Фобусниците днес оправиха изпарителя, смениха 2 пластмасови криви тръбички
(колкото криви толкоз и сини ;-) ) и се оправи проблема с антифриза.
Много съм доволен от пичовете там ... внимание , точност и коректност !
http://picasaweb.google.com/lh/photo/x2a...directlink
поздрави на всички !
(може би картинката не се показва заръди интервалите ... в името )
извинявайте за неудобството Smile
Дай ако можеш малко повече инфо за тез юнаци, че и аз имам отнякъде загуби... Ще пробвам първо с една от тези течности, които продават за течове. Уж уплътненията са ми читави, ма ако не стане, ще я дам на хора по-наясно от мен в областта Big Grin
Здрасти iasku моя проблем се появи след като сложих,
пълен газов инжикцион във Фобос. Отначало си мислих че е конденз от изпарителя,
но след като напълних до горе антифриз ми казаха че от изпарителя си капе ... да си призная от индиански произход съм Smile не знаех че и там се върти антифриз за да подгрява изпарителя за да не замръзва.

Значи пичовете са от Фобос
До Лукоил на Долни Богров на главен път Е79 до отклонението за подбалканския път за Бургас (може да ги питаш за преглед на газовото си на тел:02/ 483 00 95) .

Дано съм ти помогнал.
Успех !