Волво Клуб - България

Full Version: Молба към колегите за снимка на табло!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Имам съмнения,че някои лампи на таблото(километража) не ми светят.Като например когато дам на габарити не светва никва индикация има ли я изобщо няма ли я не знам.

Та молбата ми е някой да качи снимка със светещо табло със всички възможни лампи включени за да не го разглобявам без да знам има ли смисъл.

Благодаря предварително.
Нямаш лампа на таблото за включени габарити. Имаш единствено зелен диод на ключа за габаритите, който свети при каквото и да е включено, било то габарити или светлини.

А относно свтлинните индикации по таблото си изтегли Ръководство на потребителя. Там ги има описани подробно, коя за какво отговаря. Във форума има ръководства, само трябва да потърсиш.
Ето снимка на V40 '99 diesel понеже не е уточнено за кой модел точно става на въпрос. Само подгряването изгасна преди да щракна. След палене на мотора всичките гаснат, поне при мен.
мерси на МАНАРАТА,а иначе ръководство имам но е на маймунски....а линковете от теми за ръководства не работят!
За да не пускам нова тема,ще помоля някой да даде работещ линк за user manual,само да не е тва ръководство,което е в замунда(руското)не ми върши работа,защотото езика ми е на маймуница при него!
А за какво точно ти трябва user manual ?
Аз тъкмо теглих един за осцилоскоп Tektronix 2236. Искаш ли линка? :roll: :?
Не ми трябва нещо супер подробно,ами основните неща къде са из колата,ей такива работи.

А за линка..пращай го да! Smile
Ето линк ==> http://volvouser.data.bg/p/files/Volvo%2...ls%20S_V40
Само дето тия тъпанари от датата, те карат да чакаш някакво време за да го изтеглиш безплатно, преди не беше така...
Изписва ми,че не го намира като файл....да чакам ли или да му дам Х-са :minigun:

aa стана...
Ако има проблем с тегленето ме намери на скайп d_malchev и ще ти го пратя!
А аз май ще трябва да намеря друго място за беплатно качване и сваляне и да ги преместя. Тия от дата-та нещо ме дразнят, след промяната на сайта и условията за теглене...
Pages: 1 2