Волво Клуб - България

Full Version: 960 в морга
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги намерих случайно в една пазарджишка морга волво960. Бял седан перфектен мотора е Б204фт скоростите са м46 и е с мулти линк тапицерията е черна кожа и е с климатроник и двете предни сидалки са ел . Всяка една част е налице . Фаровете стоповете и ламарините са чудесни .
А аз днес ще ходя да взимам махагона от вратите Big Grin и ще огледам колата по обстойно и ако някой има нужда от нещо с удоволствие ще съдействам
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ
Ще се радвам на повече информация по въпроса!!!
Моля, направи повече снимки!!!
какъв цвят е кожата я питай колко иска за шофиорската седалка може и целия салон. Интересува ме най -вече шофиорската седалка дали е здрава кожата ако може я снимай.
За снимки ще опитам да направя колата е бяла. Салона е перфектен кожата е черна струва околу 400 лв предните и задните седалки .
а само шофиорската дали ще продаде ако имаш телефон на тази морга мога да се обадч да питам
щракни неколко сними на кожата ако е добра ще си купя нешто шъпреки 4е пазарджик е на 100 км некои път може да мина
Колега дали е здрав мотора? Питай за цена ако не те затруднява.
Аз съм със същия двигател и днес приключих доста тежък ремонт - беше спукана главата на няколко места.
Заварки, шлайф, дефектоскоп.. Както и да е, засега всичко изглежда наред просто искам да се презастраховам
и ако е наред мотора да го взема за резервен или за части.
Колеги ще направя снимки но тази седмица всеки ден пътувам и съм в друга посока.
Ако е удобно напиши къде е моргата и как се казва?
Моргата се намира на изхода от пазарджик към плодив от лявата страна по посока на движението е. За името незнам но има голяма реклама на мобил1