Волво Клуб - България

Full Version: До колегите с 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
raceteam Wrote:Случайно някой да знае от къде мога да си купя чистачки за фаровете освен в МП (в София) ?
Има толкова много коли които се продават на части,чудя се как не си намерил още.
sasho_bg3 Wrote:
raceteam Wrote:Случайно някой да знае от къде мога да си купя чистачки за фаровете освен в МП (в София) ?
Има толкова много коли които се продават на части,чудя се как не си намерил още.
Да де ама то чистачки на стара да си пазарувам....трябва и перата да им сменям след това,но като се замисля не е лоша идея Big Grin
Снощи валя и днес отивам до калата и вътре олеле мале Confusedhock: Cry Половината ми таван пак мокър :evil: .
Някой сменял ли е такава лайстна при автостъклар и колко парички му е излезнало,че мисля да отида,че поне ще го направят като хората ??
колега понеже и аз имах същия проблем с капака на подлакътника ще те посъветвам да не си играеш да сваляш цялата конзола а свали капачето дето е с пепелника ,то е на щипки и го откопчай първо от долната страна ,приготви си и фенерче че е малго томно мястото и като погледнеш към пантичката ще видиш 2-те проблемни болчета .Ще видиш от снимките и се извинявам за качеството им .За теча ти на вода моя съвет е да отидеш да ти презалепят стъклото щото за да ти влиза вода от там значи стъклото ти не е залепено както трябва .Лайсната ти е само декорация ,тя неспира водата .[attachment=8770][attachment=8769]
Колега при мен с тези болтчета е друго.Ръбчето на дъното на подлакътникът скрива почти целите болтчета и няма как да се завият ако не се махне дъното или не се отчупи ръбчето,но не ми се иска да го чупя и за това по нататък ще сваля цялата конзола.Колкото до теча,за сега колата съм я прибрал в гаража на баща ми (докато той е на море),че в момента съм го закъсал с парите,пък после евентуално като ме изхвърли от гаража му и ако имам пари отивам при автостъклар Cry :evil:
П.П.Благодаря за съветите :wink:
Миналата година си купих чистачки за фарове от Мото-Пфое в Люлин. Не се сещам за точна цена, но бяха около 20- 25 лв.

Поздрави,
bonso
Bonso Wrote:Миналата година си купих чистачки за фарове от Мото-Пфое в Люлин. Не се сещам за точна цена, но бяха около 20- 25 лв.

Поздрави,
bonso
Мерси за информацията колега,но не мисля да давам толкоз много пари за такова нещо.Все пак тези за предното ми стъкло са толкова Big Grin
raceteam Wrote:
Bonso Wrote:Миналата година си купих чистачки за фарове от Мото-Пфое в Люлин. Не се сещам за точна цена, но бяха около 20- 25 лв.

Поздрави,
bonso
Мерси за информацията колега,но не мисля да давам толкоз много пари за такова нещо.Все пак тези за предното ми стъкло са толкова Big Grin


Това е цена само за перата Big Grin
Колега,какво стана с тропането отдолу което звучи като верига.Разбра ли от какво е ?
sasho_bg3 Wrote:Колега,какво стана с тропането отдолу което звучи като верига.Разбра ли от какво е ?
Колеги нищо не се е разбрало още.За съжаление имам доста голямо финансово затруднение сега и колата я карам само по спешност Cry.
П.П.Чакам да взема пари,а и сега неработя,че уча за изпити...Абе изобщо голяма закъсвация :x но се надявам в най-скоро време да се оправят нещата и да започна да я стягам малко по малко,че е грехота такава красавица да седи в гаража Confusedhock:
Pages: 1 2 3