Волво Клуб - България

Full Version: Нов член на форума
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
дойде и моят ред да се похваля. От седмица и половина съм горд собственик на Volvo S40…съвсем ново, само на 12 години Smile . Двулитров двигател, 103 киловата с кожен салон и климатроник...както си му е реда. Мнго съм щастлив.И аз като мнозина от вас се „влюбих” ииии...от там на татък историята е позната. Надявам се да ме приемете като част от клуба и заедно да изживеем страхотни моменти.
Хиляди поздрави.
Здравей колега и честито :!: Ще се радваме да се запознаем с теб на някоя от срещите (видях,че си от София,а те обикновенно се организират последната неделя на месеца).За повече подробности следи в раздел "Срещи на клуба" на форума :wink:
Добре дошъл и от мен и дано най - посещаваното място в този сайт ти бъде раздела "Срещи на клуба" !!! :lol:
Добре дошъл и честито, знаем какво е щастие Smile новата колица. Много безаварийни и без ядове километри да навъртиш, и заповядай на срещите!
Добре дошъл колега momchi и честита ти придобивка. Smile
Колеги,
благодаря на всички за топлото посрещане...надявам се да се видим на следващата среща Smile