Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с прозорците
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Изведнъж спря да ми работи единия заден джам, като се опитах да го сваля едвам слезе и се чуваше хруп хруп....и после с ръце го вдигах. Същото се получи и с съседния джам и ми казаха да си търся цялата система :!:

Мога ли от морга да си намеря и на каква цена? А нови колко струват?

П.П. С40 е колата 1997г.
pohmelin Wrote:изведнъж спря да ми работи единия заден джам, като се опитах да го сваля едвам слезе и се чуваше хруп хруп....и после с ръце го вдигах. същото се получи и с съседния джам. и ми казаха да си търся цялата система :!:

мога ли от морга даси намеря и на каква цена ? а нови колко струват ?

Пп с40 е колата 1997 г



Колега незнам на С/В-40 какви са цените ,но на С-80 са около 400-500лв.
Свали твоето да го погледнеш ,да несе е разхлабило нещо механизма.
абе не жила мила всичко било замотано ми казаха и аз не знам що се получи и на двата прозореца идентична ситуация просто няма оправия ново трябвало да си търся

ако е 500 лв така си го оставам

дано не стане и отпреде само
Ще се застрелям

Казах ли ви че без НИКАКЪВ повод ми изключи и Ляв Заден джам :?: Това явно е някаква слабост в тези коли :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Добре де тия жила защо не ги замениш с нови,
ако на ролката каналите не са изядени от жилото
си направи жила(не е толкова сложно).
Виж дали жилата не стоят много хлабави ,тогава се омотават.
ДОКО Wrote:Добре де тия жила защо не ги замениш с нови,
ако на ролката каналите не са изядени от жилото
си направи жила(не е толкова сложно).
Виж дали жилата не стоят много хлабави ,тогава се омотават.

да ти кажа оставих колата на майстора а той си е много добър от години ми прави аларми,ел инсталации, табла всичко. та той ми каза че ми е замотано всичко и да си купя цялата система там на вратата.това беше за 1ната врата

и сега съм шах
pohmelin Wrote:Ще се застрелям

Казах ли ви че без НИКАКЪВ повод ми изключи и Ляв Заден джам :?: Това явно е някаква слабост в тези коли :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Ейъ баси и колите.пет стотака за един джам.бати лукса, ............................ :chain:
казаха ми да я ударя с крак по вратата и да ми е сменят цялата врата от каското :lol: ама не стана номера и сега не знам кво да правя
pohmelin Wrote:казаха ми да я ударя с крак по вратата и да ми е сменят цялата врата от каското :lol: ама не стана номера и сега не знам кво да правя

Демек сега си имаш врата със смачкана тенекия и неработещ прозорец? :?
pohmelin Wrote:казаха ми да я ударя с крак по вратата и да ми е сменят цялата врата от каското :lol: ама не стана номера и сега не знам кво да правя

колега ти сериозно ли си удари вратата :!:
или просто се чудиш.
Pages: 1 2