Волво Клуб - България

Full Version: 740 въпрос за цена
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги , знаете ли какви пари мога да искам на старото ми 740 ? По принцип е здраво няма само скорости и кардан 84-та бензиново 2.3 с механичен инжекцион е няма климатик нама ел пакет салона е много запазен и таблото е без пукнатини . Неискам да го разглобявам и да го продавам начасти
killara Wrote:Здравейте колеги , знаете ли какви пари мога да искам на старото ми 740 ? По принцип е здраво няма само скорости и кардан 84-та бензиново 2.3 с механичен инжекцион е няма климатик нама ел пакет салона е много запазен и таблото е без пукнатини . Неискам да го разглобявам и да го продавам начасти


Според мен без скорости и кардан много трудно някой ще се навие да го купи...
Скоростите и кардана са свалени ама заради ремонт иначе са в наличност.
killara Wrote:Скоростите и кардана са свалени ама заради ремонт иначе са в наличност.

имаш лично
Тогава ги качи.
Още им е рано чакам стефчо с бертонето да ми доиде на гости за да го фана да поработи малко щото там кадето бачка сега има слух че много спят и само БИРА пият
А не приятелю БИЕМ оппа ПИЕМ и работиме но ти не идваш да ни видиш а за идването ше стане скоро та се стягай че мечка ще те гази Tongue