Волво Клуб - България

Full Version: Щипка за сенник
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!

Наскоро оправях тапицерията на тавана и при свалянето на кората едната щипка за сенника се е счупила. Винаги има дърводелски методи за оправяне, но се интересувам дали някой е имал подобен проблем и дали си е намерил из магазините това нещо.

Благодаря предварително.
В момента изобщо не се сещам какво представляваше щипката ама що непробваш с лепило,аз съм голям фен на "Локтайт" .
Irish stout Wrote:Здравейте!

Наскоро оправях тапицерията на тавана и при свалянето на кората едната щипка за сенника се е счупила. Винаги има дърводелски методи за оправяне, но се интересувам дали някой е имал подобен проблем и дали си е намерил из магазините това нещо.

Благодаря предварително.
Колега такава щипка най-вероятно нова ще намериш само в МотоПфое.Моят съвет е отивай до някоя морга и си взимай на старо :wink:
mongoose Wrote:В момента изобщо не се сещам какво представляваше щипката ама що непробваш с лепило,аз съм голям фен на "Локтайт" .

Това ми е крайният вариант, но проблемът е, че джаджата се хваща малко като дюбел за една планка в тавана. Не е никак сложно да се направи, проблемът е, че хго видях, чак след като беше готово всичко, иначе закрепването е лесно.