Волво Клуб - България

Full Version: Как се сменя крушката на мигачите отстрани на 740?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Имам 740-ка. Отпред при предните врати имам по един малък мигач. Проблема е, че на десния мигач е изгоряла крушката и не свети, докато другите светят. Някой да има идея как се маха жълтата пластмаса отгоре без да я счупя, че бая зор ми се вижда. Благодаря предварително. Smile
Съжалявам ама му хванах цаката. Буташ мигача по посоката на стрелката, която е изобразена върху него т.е. по посока към предницата. Но буташ силно, мигача ще видите как изведнъж минава напред. Ние майсторите тук се уплашихме да не го счупим, но в едно ръководство видях, че мигача се държи на метална пластина и като бутнеш по-силно навътре и се маха. След това е лесно. При мен един от кабелите се беше разкачил та зор докато го изкарам, но успях. Таа сега всичко е наред. Съжалявам за темата.
=D> :thumbleft: Няма за какво да съжаляваш,все на някой друг ще му се наложи да сменя я крушка я целия мигач,така че инфото което си дал ще е полезно. Пък и на твоя турбо лебед трябва да му работят светлините та да се вижда отдалеч :wink: Big Grin
Зна4и на 940 ката си сменях крушката. Плъзгаш фар4ето напред или назад не помня то4но и то се изважда от едната страна и след това се изважда и от другата лесно е. Мисля 4е на фар4ето има стрелка накъде се плъзга.