Волво Клуб - България

Full Version: Среща Ст.Загора 12.09.2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Есента бързо дойде и е време да се съберем за да разкаже всеки как е изкарал лятото.Срещата ще е в събота а не както друг път в неделя пада се 12.09 от 12.00 на паркингът на ст.Берое.Някои хора сме на работа в неделя и затова ще е в събота.Ами неможем да си позволим да не присъстваме.Очаквам всички и отвсякъде Заповядайте.
До 12:00ч съм на работа :? ,да ме изчакате до 12:07ч Big Grin :ctf:
Аз за съжаление няма да мога да дойда :oops: . Ще вземам племенниците от Сл.бряг.....отново малко тест драйв до морето, че вчера ми се скъсаха нервите от Карнобат до петолъчката-над час и половина.... 1ва-2ра....ужас беше.
Поздрави на всички от мен.
аз съм на линия
И аз ще се постарая...дори съм почти сигурна,че ще дойда ..Smile
И аз мисля да намина,ако неми мине котак пътеката,Ди4е в кое барче ще е разхладката Big Grin Big Grin
И аз мисля да мина ако не ми мине път някоя русалка(пък ако ми мине,направо в багажника и после на срещата). Big Grin . Пък после съм на свадба. Ихууу Big Grin Big Grin Big Grin
JAMIX Wrote:И аз мисля да намина,ако неми мине котак пътеката,Ди4е в кое барче ще е разхладката Big Grin Big Grin

Мине ,не мине минавай през нея и на стадиона. :ctf2:

Stanchoni Wrote:И аз мисля да мина ако не ми мине път някоя русалка(пък ако ми мине,направо в багажника и после на срещата). Big Grin . Пък после съм на свадба. Ихууу Big Grin Big Grin Big Grin

:roll: :?:
ДОКО Wrote:
JAMIX Wrote:И аз мисля да намина,ако неми мине котак пътеката,Ди4е в кое барче ще е разхладката Big Grin Big Grin

Мине ,не мине минавай през нея и на стадиона. :ctf2:

Stanchoni Wrote:И аз мисля да мина ако не ми мине път някоя русалка(пък ако ми мине,направо в багажника и после на срещата). Big Grin . Пък после съм на свадба. Ихууу Big Grin Big Grin Big Grin

:roll: :?:
Докоо гледаи да минеш през прасе шаго пекнем на стадиона, че повечко мезе да има за ракията...... :mrgreen: Big Grin
Confusedpam2: Само да ми излезе ,преди години карах една барака (рено-18),
как гоних зайците по полята ......голям смях :lol: :lol: :lol: Confusedpam2:
Pages: 1 2