Волво Клуб - България

Full Version: Среща Бургас-13.09.2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Мястото остава същото-паркинга на Метро в 12ч.Предложения ако има за продължението,казвайте.Който има желание,да заповяда,аз ще бъда там.Поздрави на всички.
Браво Сашко,ревностен клубар_отличник :wink: :thumbup:
ако имам възможност и времето позволява ,ще намина да ви видя.
Секретните болтове някой трябва все пак да ти ги донесе нали?! Big Grin
При Севдо Медов днес стана дума за Срещата в Бургас и Стъньо също прояви желание ,
така че може да спретнем една "разходка с лодка" :iroc:
Ето и тема в галерията за бъдещата среща :

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=12633" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=12633</a><!-- l -->
Заповядайте.За болтовете кажи на СевдЮ,че ако иска иска да почерпя :occasion5: ,ще трябва да се присъедини към Вас :wink:
Ние ще дойдем стига да не сме ви омръзнали Big Grin , и стига времето да го позволява Big Grin .
Абе и аз ще взема да дойда, че предния път пропуснах .Направих предлойение на още 2 души с Волва (Е не точно аз де Поля го нарави) обещаха да дойдат.
Bliznak Wrote:Абе и аз ще взема да дойда, че предния път пропуснах .Направих предлойение на още 2 души с Волва (Е не точно аз де Поля го нарави) обещаха да дойдат.
ОООО,ти се появи бре,хаймана :lol: ,къде се изгуби.И аз имам уговорка с един пич да дойде,но ще видим.Мислете някоя кръчма с голям телевизор за формулата.Имам нещо в предвид,днес след обед ще проверя.
За жалост този път съм на работа :x . Дано не ме глобите много :oops: че и не ми останаха много контролни точки Big Grin
s-s-s-nake Wrote:За жалост този път съм на работа :x . Дано не ме глобите много :oops: че и не ми останаха много контролни точки Big Grin
Няма да е много,другия път ти ще плащаш сметката :wink:
Кръчмата вече е запазена,р-т"Уест" до тенис кортовете.Специално за Здравко съм я търсил със телевизор.Е,не е плазма,но е достатъчно голям :wink:
�Браво Сашо :thumbleft:
Ако срещата е на Метро от 12:00и към 13:00 тръгнем към кръчмата ,до 15:00 ще
има време да поприказваме ,а после за фе�новете на Формула 1 ще има шанс да гледат
надпреварата на пистата „Монца” .
Ако времето позволява,може да пуснем жените и децата на шопинг разходка ,
докато ние блеем пред телевизора,така че Сашо ето и жена ти ще участва в организацията Smile .
Pages: 1 2