Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА ПЛОВДИВ 20.09
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте клубари от Пловдив и региона!След летните отпуски
дойде време да се видим.
Предлагам това да стане тази неделя - 20 септември.
Часът и мястото нека да дебатираме.План "Б" има разбира се Big Grin
Също така имайте в предвид, че Пловдивският панаир ще се състои от 28 септември до 03 октомври.Традицията да посещаваме автосалона би трябвало да се състои последния ден на изложението - 03 октомври(събота) Моля за мнението Ви да обединяваме ли датите и да се съберем на 03 окт. или да се "почнем" от тази неделя-20-септември.
Ужасно много се радвам да видя темата, пусната от Веско Big Grin
Моето мнение е, че лятната пауза се проточи твърде дълго и е крайно време да се съберем, въпреки отсъствието на някои колеги, поради дългите почивни дни. Срещата по време на панаира си е отделно, за компенсация.
Аз участвам с два броя усмивки Big Grin Big Grin
И аз съм на линия тая неделя,ама решете къде,дано е нещо интересно като надморска височина...надявам се да искат и другите. Около Пловдив на по 20-30 км има доста варианти.
аз отново пропускам :roll: Cry :?
супер ... срещаааааа
идеята за пикник е чудесна но нека изчакаме за да видим какво ще е времето.
��До събота го дават валежно, ама за неделя-слънчево, пак камерно участие май, може пък да се съберем...но нещо не виждам особен ентусиазъм. Сигурно при мен е така, защото ще ми е 1-ва среща за Пловдив и ми е интересно, ако се състой де...
Аз ще ви посетя със сигурнос
охооо ...
колега новобранец бъди спокоен среща ще има.
то е така малко пишем за срещите ама много ходим. Big Grin Big Grin Big Grin традицията повелява ... срещите да бъдат качествени Big Grin Big Grin Big Grin
kingvolvo Wrote:то е така малко пишем за срещите ама много ходим. Big Grin Big Grin Big Grin традицията повелява ... срещите да бъдат качествени Big Grin Big Grin Big Grin

Ще я проверим ние тая работа, ама вземете обявете какво повелява традицията за часа и мястото на срещата! Big Grin
Ъ, сигурно в 12.00 на комина , нали...... Big Grin
Pages: 1 2 3