Волво Клуб - България

Full Version: Спукано радиаторче на парнотото
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
колеги някои знае ли сервис в който ще могат да го сменят и колко пари ще струва.Благодаря предварително? :?: :roll:
IVANHOW Wrote:колеги някои знае ли сервис в който ще могат да го сменят и колко пари ще струва.Благодаря предварително? :?: :roll:
А кой я постави тази диагноза на проблема ти?
Самото радиаторче на Нисенс може да се намери около 200 лева (миналата година беше толкоз) ново. За смяна - не знам, може биоще толкоз... Сваля се цялото табло, конзолата и пр., докато се стигне до това радиаторче. Отнема един ден поне. Не всеки ще се навие, нито може да го направи без да почупи нещо...
Обади се в авто-сервиз на улица "Панагюрище",
между "Раковска" и "Константин Стоилов".
Търсиш Светлъо, 0888 555 279.
Аз имах същият проблем, за 3 часа ми смениха радиаторчето, което взех от диструбуторите на НИСЕНС,
които са на "11 август" до ъгъла на ул. "СВ.СВ. Кирил и Методий" и "11 август".
Цената е повече от приемлива, в сравнение с Мото Пфое.
Няма да ти казвам какви са техните цени.

успех
Колега то4но в нисенс не са го полу4авали това радиатор4е.обиколих цела софия и накрая си взех 2 у-ба.остава само да го сложа. Smile
проблема е решен без намеса на сервизи.операцията продължава 5-6 часа и много бира Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:
Нека малко да съживя темата. Искам да сваля и почистя въпросното радиаторче, та как става това? Търсачката е нещо прецакана затова пиша в тая подходяща за целта тема.
yasho ЦЯЛАТА ПРОЦЕДУРА НЕ Е МНОГО ЛЕСНА АКО ИСКАШ ДА СЕ 4УЕМ ПО СКАИПА И ДА ТИ ГО ОБЯСНЯ КАК СТАВА
Просто ми се искаше да знам сваля ли се таблото или не. Ако не се сваля мисля че ще се оправя.
Pages: 1 2 3