Волво Клуб - България

Full Version: Русе, 27 септември 2009 г на обяд
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Да не си играем с търпението на хората, чакащи края на месеца в дунавския град. Smile
Последната неделя на първия месец с буквата "р" е тогава. Формула 1 има на 27.09 и на 04.09, затова е "все тоже".
Традицията повелява последната неделя на месеца в Русе да се съберат феновете на Волво, да обменят опит и да се видят /на по кафе, бира и кой каквото пие/.
Предлагам срещата пак да е на паркинга на хипермаркет МЕТРО в 12 ч.
Ако някой желае да развее флага на ""Клон Русе"" с бамбуковата пръчка на предстоящото ОС /ако някога се проведе/ и да ни представя там, същият ще му бъде предоставен на срещата.
Ако има други идеи - нека да ги чуем /или прочетем/. Ако не - ще се видим там. Много "ако" станаха Smile
Поздрави!
Този път съм свободен и мисля да нея пропусна.
Аз ще си мълча, че последно време колкото пъти кажа ще дойда - не идвам, а иначе се появявам (макар и със закъснение ... Smile )
yuckuJackD Wrote:Аз ще си мълча, че последно време колкото пъти кажа ще дойда - не идвам, а иначе се появявам (макар и със закъснение ... Smile )
Аз ти ги записвам , закъсненията де!Няма страшно ще почерпиш и ще оправим работата.
Аз пък вкарах моя танк отново в бокса, така че вероятно ще пропусна тая среща. Лошото е, че флага от предния път остана в мен, така че който ще ходи и има минаване покрай университета, да мине да го забърше!
stylius Wrote:Аз пък вкарах моя танк отново в бокса, така че вероятно ще пропусна тая среща. Лошото е, че флага от предния път остана в мен, така че който ще ходи и има минаване покрай университета, да мине да го забърше!
Може направо да мине да те вземе /само ми кажи откъде/. Идеята е важна, колата другия път ще я покажеш /ако си я вкарал за "пимп май райд" Smile/.
Така, че - стягай се. Без кола съм идвал, с лада съм идвал, гот ми е да ви видя. Хайде до неделя.
Поздрави!
То желание не липсва, само конски сили Smile

Иначе съм точно пред Университета - ДАВ-3. Ако има желаещ да забърше и мене покрай флаг-а!
Колеги ако някой ще ходи на срещата и има път през Казанлък за Русе,
да пише ,ще го натоварим да не ходи празен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Товара е 4бр. гуми.
Малко късно да пусна някоя друга снимка от срещата.

http://tonyfireman.snimka.bg/super-expen...909.428591

Поздрави!