Волво Клуб - България

Full Version: Среща София - 27.09.09 12ч. на КАМБАНИТЕ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Това е последната, на която няма да дойда Sad , ама послее Big Grin
Willie Wrote:...Всички желаещи са добре дошли, затова не се колебайте, а дерзайте.
Ние Ви очакваме!

До скоро Smile

Благодаря за поканата. Big Grin Там сме.
След дълго затишие...дано успея да дойда Smile имам голямо желание да видя пак много почитатели на Волво на едно място Smile
СУПЕР СТЕ !!!
Този път ще стигнем ли до музея....така де, до вътре (то до музея ще стигнем) ?
Ама не с колите нали? Smile Доколкото знам всяка последна неделя от месеца ,музея е безплатен - с един удар два заека Smile
Мда, това е идеята....не за колите де Smile, а да разгледаме музея. Миналият път нещо пропадна идеята.
LeecH Wrote:Мда, това е идеята....не за колите де Smile, а да разгледаме музея. Миналият път нещо пропадна идеята.
Аз и още един колега го разгледахме миналия път.Истина е че последната неделя на месеца е безплатен входа,така че ако решите действайте Big Grin .
П.П.Не се знае дали ще мога да дойда,че май съм на работа :evil:
Едно уточнение. Тъй като през почивните дни се провежда състезанието "Писта София" на пътен възел Бояна (26-27.09), мисля че няма да има как да се проведе там срещата.Боксовете на тимовете са пред НИМ и там е затворено.Ето и програмата на състезанието :
...Програмата...26.09
8.30- Административен преглед
9.00-13.00 -Техн.преглед
13.00-13.30- Брифинг с пилотите
14.00-18.30 - Официална тренировка

27.09.2009...Неделя
9.45-Официално откриване на състезанието
10.00- Старт на сесийте
Willie Wrote:Всяка година по това време на годината има такова състезание и всяка година съвпада със нашите срещи.
А ние от своя страна винаги изместваме срещата на Камбаните.
Затова сменям и заглавието на Темата
Срещата ще се проведе ТАЗИ НЕДЕЛЯ 27.09.2009Г. НА КАМБАНИТЕ.
Предполагам пак на същия паркинг като миналата година ???
А така, на работа съм, но ще направя всичко възможно да закъснея и да дойда на срещата Big Grin Поздрав от скромната 850 - а.к.а. (Братовчеда)!
Pages: 1 2 3