Волво Клуб - България

Full Version: Ветробрани
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Мисля че ще е полезна темата за ветробраните.
Много хора са се чудели как да си решат проблема
с изпотяването на стъклата отвътре в лошо време
без да пускат парното или без да им влиза дъждовни капки вътре.
Има и лоши случай с отворен малко прозорец, И, .....
.. някой да мине през локва и да ти измие очите.

Който е ползвал ветробрани, знае техните плюсове.
Ето и какво има за нашите модели, както и цени, на този етап.[attachment=9023][attachment=9022]
Имаше цяла тема за ветробраните,доста хора си поръчаха тогава.
Влизат и нови хора.
А сега идва и сезона за тях.
Благодарение на колегата Любо Манев в края на миналата година и аз се снабдих с комплект ветробрани за предни и задни стъкла. Моето лично мнение е, че за задните е абсолютно безсмислено да се поръчва, защото при сваляне на стъклото се получава процеп не само отгоре, а и от задната страна. Тук визирам моето V40, но нека всеки сам да си огледа задните стъкла и да си прецени дали има нужда от задни ветробрани. Лично аз съм много доволен от ползването на ветробраните, особено през лятото-оставях по малко отворени предните прозорци и имаше осезателен ефект. Както сами знаете нашите волва са с достатъчно добри гумени уплътнения и съм чувал за случаи за пръснато най-вече задно стъкло при оставен автомобил на слънце с плътно затворени прозорци.Поздрави.
От къде мога да си взема ветробрани за Volvo 850 или поне някоя кола която съвпадат размерите ?

Писането на кирилица е задължително! Прочети правилата!


ot kade moga da si vzema vetrobrani za volvo 850 ili pone nqkoq kola koqta savpadat razmerite...........