Волво Клуб - България

Full Version: Среща Бургас-11.10.2009,Метро-12ч
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги.Време е за поредната среща в нашия град.Мястото остава същото-паркинга на Метро-12ч.
А за мястото на заведението, мисля че на West в морската където бяхме предния път беше добре,дори сега заведнието го ремонтираха и ако сте съгласни да отидем пак там .
Предния път беше супер,надявам се този път да се съберем повече хора. Smile Хора идвайте на срещите няма нищо похубаво от новите заопзнанства и веселото изкарване.
Да,и на мен ми хареса,да идем там тогава.Само че този път аз нямам да имам възможност да ходя и да го запазвам.Ако някой от Вас е свободен........да отиде и да резервира места.

П.П...Който ходи този път да гледа да са по прибрани масите че миналия път малко се разпилях ме.
Аз ще запазя,даже в момента пиша от самото заведение и уговарям нещата. Само се чудя колко места да запазя?
За 20 човека.Ако сме по малко,ще освободим излишните маси.
едно място ще има ли за едно ново попълнение ?
сутринта в неделя имам да измия някой друг прозорец ... дано да вали Smile
после вадя Володя от гаража и съм на линия ...
batmilcho Wrote:едно място ще има ли за едно ново попълнение ?
Разбира се колега,заповядай.Мисля че ще ти бъде интересно. :wink:
до тук четирима ли сме само ? еееееее срамота е значи
Споко,няма да сме само четирима.Има и хора които не пишат във форума и посещават срещите :wink:
Pages: 1 2