Волво Клуб - България

Full Version: Среща в пловдив
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте на всички. Аз съм нов във форума 8) Интерисува ме има ли срещи и кога :?: За да мога и аз да се присъединя :roll:
Здравей, добре дошъл!
Срещите в Пловдив се провеждат всяка трета неделя от месеца.Следи темите в "Срещи на клуба"
и заповядай на някоя от предстоящите сбирки.Като се видим ще те "въведем" в тайните на "волварското клубно братство"
Big Grin
Веско да го подплашим ли или да си траем Big Grin Big Grin Big Grin

добре дощъл сред нас и надявам се да се запознаем на следващата срещата
kingvolvo Wrote:Веско да го подплашим ли или да си траем Big Grin Big Grin Big Grin

добре дощъл сред нас и надявам се да се запознаем на следващата срещата


Big Grin Нека да дойде първо :wink:
Така или иначе оспамихме въпроса на човека, та я кажете в "Каменград" ли да се видим тая неделя-18.10
или в "Жива бира" ?... Или пък да пропуснем, м? :wink:
Знамето е в мен Big Grin Big Grin Big Grin ама ти като шеф определи местенцето па четата ще те последва Big Grin
Ааа, в който е знамето - той командва :wink:
Предлагам да се съберем в 12:30 на бензиностанция ЕКО - Комина Big Grin
Няма да правя никъде резервации, тъй като имам опасения, че ще сме само двамата Кралю ;-)
Big Grin
Ето темата за целта: http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...&sk=t&sd=a
V 40 fen Wrote:
kingvolvo Wrote:Веско да го подплашим ли или да си траем Big Grin Big Grin Big Grin

добре дощъл сред нас и надявам се да се запознаем на следващата срещата


Big Grin Нека да дойде първо :wink:
Така или иначе оспамихме въпроса на човека, та я кажете в "Каменград" ли да се видим тая неделя-18.10
или в "Жива бира" ?... Или пък да пропуснем, м? :wink:

аз едва ли имам право да се обаждам, с моите безкрайни отсъствия :roll: :?
Съжалявам Sad но работя на смени и съм на работа. Big Grin може би другия месец ще се видим.Съжалявам Sad
Драги ми метъл знаеш че си ни добре дошъл но малко ме е яд за пещара че надъхан па работи на смени но нищо все пак лека работа му пожелавам та в твоя чест си мисля дали да не посетим живата бира или т.нар. ALLE HOUSE ...
Някой каза ли жива бира...? :wink: Big Grin
Pages: 1 2