Волво Клуб - България

Full Version: таблото ми се побърка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
здравеите пак съм аз.
днес както си карах и се прибирах по 1 време забелязах аномалия в таблото.часовника ми превърташе автоматично.пробвах да си настроя с копчето часа но не става,то продължаваше да върти.реших да пробвам и другото копче за избиране на Т1 и Т2 но и то не работеше.при поредица от натискания не се сменяше Т1 с Т2 а от време на време само се нулираше пробега.по едно време ми светна на десния дисплеи "025" все едно е някаква грешка.

на някои да му се е случвало такова :!: :!: :!: :!: :!:
shadow88 Wrote:здравеите пак съм аз.
днес както си карах и се прибирах по 1 време забелязах аномалия в таблото.часовника ми превърташе автоматично.пробвах да си настроя с копчето часа но не става,то продължаваше да върти.реших да пробвам и другото копче за избиране на Т1 и Т2 но и то не работеше.при поредица от натискания не се сменяше Т1 с Т2 а от време на време само се нулираше пробега.по едно време ми светна на десния дисплеи "025" все едно е някаква грешка.

на някои да му се е случвало такова :!: :!: :!: :!: :!:
Колега дай малко повече информация!Това каква кола е?Коя година е?Бордови компютър имаш ли ??
извиняваи колега
колата е в70 2001 година д5 двигател и да имам борд компютър.откачих акумулатора както и извадих бушона за таблото никаква промяна
shadow88 Wrote:извиняваи колега
колата е в70 2001 година и да имам борд компютър.откачих акумулатора както и извадих бушона за таблото никаква промяна
Случайно да си отварял скоро таблото ??Да не би някой от кабелите му да не е закачен добре ??
не нищо не сум отварял не съм пипак както и колата не е ходила при маистори които да ми разбазикат нещо.
извинете нямам проблем с таблото а с надписа на съобщенията -scadeza tagliando-знам какжо означава но не знам за какво се отнася(означава -изтекъл талон)какжо трябва да е това според вас
:?

Следващия етап е да започне да свети и мига като коледна елха, и накрая да спре окончателно... :roll:
Но за сметка на това е оправяемо. :wink:


.
и как се оправя това...ново табло ??? или просто е грешка на компютъра
Ми...-тя колата разбрала че ще я правиш "щар по щар" колега Tongue ,и ти припомня че има свое мнение по въпроса :roll: ,посредством :wink: намигания :wink: от таблото :?
днес я паля колата и си карам и нямам проблеми с часовника ама не мога да си сменя брояча за пробега.ебати работата.само не разбрах какво може да е решението на този проблем.

а относно правенето то е за неино добро не трябва да се дърпа.после колко в70-ки ще и завиждат
Pages: 1 2