Волво Клуб - България

Full Version: Честит първи сняг!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Като гледам няма нещо много желаещи. Sad
Страх ги е колегите а и на никой не му се правят ремонти в тия трудни времена .
ДА АМА АЗ СЪМ НАВИТ!!!!!!!!
Е толкова ли ще си потрошат колите и то на лед.Някои ги трошат на асфалта а на лед ги е страх.Това не мога си го обесня :roll:
А и нее важно колко души ще сме важното е купон да става.Ако греша ме поправете :lol: :lol: :lol:
IVANHOW Wrote:А и нее важно колко души ще сме важното е купон да става.Ако греша ме поправете :lol: :lol: :lol:
Така си е аз съм на линия за през уикенда които желае може да доиде да си направим КЕФА .
Както гледам маи ще бъдем само двамата.Но това не пречи да си ньправим шоуто.даи някав телефон на лич на за да се доуточним ::beer::
Колега телефона ми е вивателски 0876 308858.
Под Юндола на 7км имам вила в местноста Яденица Дет се вика по път ни е . ::beer::
А до там пътя е планински и е с много завои идеално е за дрифт и ВРЦ
Между другото на 11 07 2012г по този път ще се проведе първото ВРЦ в България от календара на ФИА.
не сам много запознат с тоя раион но все пак що да не пробвам.ас сам от софия и за тва
До белово се стига много лесно палиш кънките фащаш АМ Тракия караш 44км само направо после се отбиваш през Мирово и Костенец и си в Белово
е то било близо.ас мислех 4е е към пловдив.но явно пак сам се объркал.
Pages: 1 2 3 4 5 6