Волво Клуб - България

Full Version: V70 машинка на централното-проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Машинката на централното на шоф.врата е заминала,колата е В70-97г.Проблема е,че само с ключа откл./закл.,с алармата централното закл./откл. останалите врати.Някой има ли идея дали въпросната машинка може да стане от друг модел Волво напр.C70,S80,S/V40,850,или ако колата е с десен волан.Благодаря предварително!
Може да стане и с най-обикновенна машинка от битака за 10лв.
Отиваш при алармаджия и ти я прави.
Проблема беше електрически,а не механичен както се предполагаше.Беше разпоена една връзка на бравата.Машинката се състои от цялата брава+модул за управление на централното+дръжката отвътре+жило.Сега имам една машинка в излишък,ако някой го интересува да свирка.Свлена е от Волво което се продаваше на части.
Ами ако е от шофьорска врата ще я взема, щото моето отключва и заключва кога му е кеф предна лява врата. :wink:

От какво Волво е свалена?
Ако е от такова с десен волан няма да ми свърши работа, щото няма да може да се отключва и заключва с ключа...
Свлена е от S70 с ляв волан от шоф.врата
Ако те интересува имам и 2бр.предни калобрани и 2бр.халогени левия е с пукнато стъкло а десния е със счупено.
тел.0887278970-Димитър