Волво Клуб - България

Full Version: Колко глупави хора има, не е истина...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
http://vbox7.com/play:cb1ce581#commentTop

За да няма ох и ах, не правете като тях!
По-глупави са тия дето са им гласували доверие да ги карат. Сега някой селски тарикат си купи и ще кара "чисто ново" ремонтирано ферари. Дано не гледа клипа, че ще му се смеят после Smile
"пущи газ, пущи газ..." и праз
Хахах, на тоя завой е голяма веселба Smile ама така става като се правиш на гъзар !
тея двете ферарита са няква реклама на Малборо.от 2 седмици ги гледах до нас.и ги карат некви пишловци.то са момче и момиче в колата.сега червеното ферари е заместено с бяло. и са като мартенички по улицата :mrgreen:
Сефте... :roll:
Голфажийска му работа, но със значително по скъпи коли...
Хахахах е така е Big Grin .Близо преди 2 месеца минавах от там и един с една ГоУф 4-ка се беше хвърлил в парка с ръчна Big Grin
raceteam Wrote:Хахахах е така е Big Grin .Близо преди 2 месеца минавах от там и един с една ГоУф 4-ка се беше хвърлил в парка с ръчна Big Grin


Еми нормално .
ГоУф.
Иначе джигитизма е тай да се каже български национален спорт.
Включая и себе си тука.
Тръпка..какво да се прави.

Макар че тия Ферарите не струват пред едно С70.
АЗ ТАКА МИСЛЯ.ЗА МЕНЕ Е ТАКА. Big Grin
Загледах се и доколкото успях да забележа преди завоя няма знак за ограничение на скороста или някакъв предупредителен знак. И след като едно ферари което едва ли е с износени гуми(какъвто и да е шофьора) губи контрол там - мисля че би трябвало този завой да е означен по някакъв начин или да има мантинела между двете платна.
А къде е полицията - за подобни изпълнения в градски условия трябва да се отнема книжаката за продължителен период от време.
Cavalera Wrote:Загледах се и доколкото успях да забележа преди завоя няма знак за ограничение на скороста или някакъв предупредителен знак. И след като едно ферари което едва ли е с износени гуми(какъвто и да е шофьора) губи контрол там - мисля че би трябвало този завой да е означен по някакъв начин или да има мантинела между двете платна.
А къде е полицията - за подобни изпълнения в градски условия трябва да се отнема книжаката за продължителен период от време.
Колега, на 100 метра преди завоя има ограничение 40, а точно преди него има препоръчителна скорост 20 км/ч, на всички, които редовно минават от там тези завои са им известни. След този десе завой следва ляв, който е абсолютно същия като радиус и дъга. При по-хлъзгаво време става интересно и без да бързаш. А на подобни хлапищаци, мислещи се за наследници на Шумахер мога само да кажа - добре, че няма пострадали невинни хора, иначе простотията им я виждам ежедневно.
STEW Wrote:
Cavalera Wrote:Загледах се и доколкото успях да забележа преди завоя няма знак за ограничение на скороста или някакъв предупредителен знак. И след като едно ферари което едва ли е с износени гуми(какъвто и да е шофьора) губи контрол там - мисля че би трябвало този завой да е означен по някакъв начин или да има мантинела между двете платна.
А къде е полицията - за подобни изпълнения в градски условия трябва да се отнема книжаката за продължителен период от време.
Колега, на 100 метра преди завоя има ограничение 40, а точно преди него има препоръчителна скорост 20 км/ч, на всички, които редовно минават от там тези завои са им известни. След този десе завой следва ляв, който е абсолютно същия като радиус и дъга. При по-хлъзгаво време става интересно и без да бързаш. А на подобни хлапищаци, мислещи се за наследници на Шумахер мога само да кажа - добре, че няма пострадали невинни хора, иначе простотията им я виждам ежедневно.


Така е, става интересно наистина - навремето като ученик, баш на тези завои при лек дъждец лично съм се пребивал с колело, ама тогава си бях лапе...
То явно и водачът на Ферари-то е някакво лапе, ама кой му е дал кола вместо колело, незнам... Big Grin
Pages: 1 2