Волво Клуб - България

Full Version: Акция "Светлина" 2009г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ха сега да видим какъв автомобил краси плакатите и диплянките на КАТ при акция "Светлина"2009 ?!?! Big Grin Big Grin Big Grin


П.П.Може за някои това да не е новост , но за мен е :wink: Big Grin
дай линк де, аз не съм ги виждал...въпреки че вече се досещам Wink
Линк нямам, но тази сутрин си взех няколко броя брошури от КАТ Казанлък.......с голяма реклама на любимата марка. Довечера ще снимам и ще постна снимки в темата :twisted: .
[attachment=9379][attachment=9378]


П.П.Качеството на снимките търпи критика, но са правени с GSM.
добре е, ама имам чувството, че само изчакаха да се появи грозно Волво и веднага да го изтипосат Smile
естествено, нали мото пфое са спонсор на акцията, да не мислиш, че от кат са избрали това волво Smile
Абе, грозно,грозно, ама Волво, пък и МП не произвеждат Волво :wink: Big Grin . Преди време ми се наложи да сменям третата стоп светлина на 2-ката и си харесах една от нашия "Руски пазар". Познайте каква беше изненадата ми като видях на картинката на продукта не кой да е автомобил ами Волво 850 (само задното стъкло и част от стоповете се виждаха на фона на тъмна нощ). Явно дори "малките жълти бъгчета" уважават марката( понеже те рядко уважават нещо чуждо - което не е китайско), щом са я сложили за реклама на стоп-светлините, които продават масово по цял свят. А сега познайте и коя марка автомобили държи патента за трета стоп - светлина... :wink: Big Grin и т.н и т.н. до над 46 фундаментални изобретения в автомобилната индустрия като хидравличните спирачки и др. Big Grin
Lqlik Wrote:добре е, ама имам чувството, че само изчакаха да се появи грозно Волво и веднага да го изтипосат Smile
Това купе никак не ми изглежда "грозно пате", особенно ако в него седне някое дългокрако пиленце
Едно Волво във цвят червен, едно за теб, едно за мен и вътре гадже с бронзов тен, какво му трябва на... "Всеки Волво Фен" ... Big Grin Big Grin Big Grin . Бойкоо, къде си да ме подкрепиш?

Confusedpam2: , Стойо ,прощавай, но ти си ме познаваш :wink: Ееех пак задлъжнях на Админите и Модовете с почерпка 8)