Волво Клуб - България

Full Version: Отвратителен вандализъм-срязанигумина Волво 945 ,,Полар"....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Уважаеми колеги, отварям тази тема, понеже човекът кара Волво 945,,Полар".В сряда вечерта са му срязали 2 броя гуми(нови зимни ,,Интенса"-солвенски) :evil: .Колата е тежка, стояла е дълго самона джанти и джантите са изкривени.
Всичко е вече оправено,но просто се учудвам КАКЪВ Е ТОЯ ВАНДАЛ ДЕТО ГО Е СТОРИЛ?Дали не е някой негов гневен комшия-, но се съмнявам!Какъв ни е също така манталитета.Такива вандали заслужават ЗВЕРСКИ ПОБОЙ!
АЗ ЛИЧНО СЪМ МНОГО УПЛАШЕН ЗА МОИТЕ ,,ГУУД ИЪР УЛТРАГРИП ПЪРФОРМАНС".
ПОСЕГАТЕЛСТВОТО СТАНА В квартал ,,Лагера" тук в София.


АБЕ ИЗРОДЩИНА!
При такъв проблем първо се оглежда човек къде е паркирал дали не е затворил някого
А също се сещам и за едни шофьори на боклуджийки на които им е писнало да местят коли
Мога да продължа да изреждам но действието за съжаление е факт
въпросът е да се помисли да не се случва повече
иначе варварско е :gib:
nikistk Wrote:При такъв проблем първо се оглежда човек къде е паркирал дали не е затворил някого
А също се сещам и за едни шофьори на боклуджийки на които им е писнало да местят коли
Мога да продължа да изреждам но действието за съжаление е факт
въпросът е да се помисли да не се случва повече
иначе варварско е :gib:



Точно тук е проблемът.КОЛАТА Е ПАРКИРАНА МНОГО ВСТРАНИ НА НЕКОНФЛИКТНО МЯСТО.НИКОГО НЕ ЗАТВАРЯ.
Колата е на мой приятел.Споделям тук, защото и той е Волвар.
Просто предположих причините нямам лоши чуства Лагера не е район на фирмата в която работя
С сигурност има причина не съм гадател и за това написах че е ВАРВАРСКО
Не искам да съм подстрекател но може и жена или жени да са намесени
Според мен трябва да се помисли спокойно за да не се случва повече
Преди 3 седмици нарязаха новите гуми на човека който ме зарази с идеята на Волво.Той е с 2.4i нова S40.В супер центъра на Пловдив една петък вечер.Пред дома му без да пречи на никой.Следва една много неприятна сутрин,викане на полиция и застрахователи.Каското ги плати но случилото се е отвратително.
nikistk Wrote:Просто предположих причините нямам лоши чуства Лагера не е район на фирмата в която работя
С сигурност има причина не съм гадател и за това написах че е ВАРВАРСКО
Не искам да съм подстрекател но може и жена или жени да са намесени
Според мен трябва да се помисли спокойно за да не се случва повече



Еми .........всичко се оправи де.Здраве да е.
cadillac Wrote:Преди 3 седмици нарязаха новите гуми на човека който ме зарази с идеята на Волво.Той е с 2.4i нова S40.В супер центъра на Пловдив една петък вечер.Пред дома му без да пречи на никой.Следва една много неприятна сутрин,викане на полиция и застрахователи.Каското ги плати но случилото се е отвратително.
Сигурен ли си,че каското покрива щети по гуми и джанти?
cadillac Wrote:Преди 3 седмици нарязаха новите гуми на човека който ме зарази с идеята на Волво.Той е с 2.4i нова S40.В супер центъра на Пловдив една петък вечер.Пред дома му без да пречи на никой.Следва една много неприятна сутрин,викане на полиция и застрахователи.Каското ги плати но случилото се е отвратително.


На такива копеленца, честно Ви казвам колеги...............тна такива дето ще ме ощетяват- ВАДЯ СПАЙДЪРКОТО ДЕТО ГО НОСЯ С МЕНЕ И ИМ РАЗПАРЯМ ЧЕРВАТА НА УЛИЦАТА!
НЕМА ПРОШКА.

После обачелошо зе мене самия става.
Такива разбойници трябва да се пребиват до смърт на място, ако са хванати.
Ако ще и непълнолетни даса.
Не съм питал коя му е застрахователната компания и дали всички плащат но неговата си пое всичко по гумите.Онзи уикенд бях с приятели до Ямбол за едно контцертче.На връщане по път ми звъннаха с неприятната новина за гумите.Момчетата ми казаха какво се прави в такъв случай.При катастрофа/щета/ каското ти изисква протокол от КАТ,а при щети от сорта на гуми;драскане;чупене и кой-знае какво още ти трябва протокол за вандализъм от районното.Иначе застрахователя не признава и не плаща.Намираш районния инспектор,той може да дойде да види и ти попълва документа.От там при Каското.На моя човек са му взели гумите за доказателство и са му казали че плащат нови гуми по фактура.Невероятно но факт!
cadillac Wrote:а при щети от сорта на гуми;драскане;чупене и кой-знае какво още ти трябва протокол за вандализъм от районното
Тъй, при надирането минах през тази процедура. Започват разследване, издават ти бележка, даваш бележката на застрахователя и приключват разследването...

Колкото до щетите - явно в София си е някакъв нов спорт минаването с ключ. Или по-скоро всичкото идиот решава, че като е паркирал на едно място два пъти и го е препикал вече си е негово и никой няма право да спира там :roll: