Волво Клуб - България

Full Version: Светна една от индикациите на таблото
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Светна една от индикациите на таблото. Някой ще може ли да ми каже от какво може да е? Не свети нито удивителният знак, нито изписва някаква грешка.

ето я и въпросната индикация
[attachment=9435]
компютърът е записал някаква грешка. трябва да я разчетеш, евентуално отстраниш и изтриеш. В по-добрият случай ще се разминеш само с триене. Какво си ремонтирал наскоро по колата?
Само крушките на габаритите.
ако се гледа в буквалния превод от полски език на индикатора означава-Предупредителна светлина дозата на електронни недостатъчност двигател...предполагам както каза и колега става въпрос за някаква грешка , според мен свързана с електрониката
подробен превод--' Ако тази светлина светне след тичане
на двигателя, което е сигнал от откриване на оформлението
Диагностични вина в контролни групи
Floating Point за гориво или двигателя.
което означава ˝ и са превишени
изпускателната стандарти. ˝ и трябва да
проверка на автомобил в оторизиран сервиз Волво...'
дано съм ти бил полезен
Благодаря колеги! Индикацията днес изгасна... ако се появи отново ще я заведа на една диагностика. :wink:
това, че е изчезнало е добре, не е нещо важно и се о оправило от само себе си. Не може да се каже какво е точно без да се закачи на тестера. След връзване за компютъра се влиза в менютата и се вижда къде е проблема.
Явно е нещо инцидентно, както светва от време на време лампата за ламда сондата. Все пак се заглеждай дали не светва пак или за някакви странни неща в работата на мотора.
колеги, дано да греша, но това е check engine light и означава, че има проблем по двигателя, и никак не е за подценяване тая лампа
никой не казва, че трябва да се подценява, напротив трябва да се разчете, за да се види какво е. Сигнализира както за нещо дребно така и за нещо сериозно
Pages: 1 2 3