Волво Клуб - България

Full Version: Стискайте палци
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Днес в 11 часа ще се гледа делото .Обжалвам акт на КАТ за превишена скорост.
Е сам съм си виновен но 2 месеца без книжка и съответно работа ще ми дойдат в повече.
Та моля за вашето съчуствие макар и виртуално че ме тресе нервата и не ме лови сън.
Благодаря на тези които ми съчустват . А на тези които не всеки има право на мнение.
Ако спася кожата ще измисля нещо за да се разбере.
Ще стискаме Wink
успех колега :wink:
Стискам ти палци и на ръцете и на краката :wink: Big Grin . Дано делото се реши в твоя полза и дано за в бъдеще да нямаш поводи да водиш такива дела!!!
по принцип такива дела винаги се губят от кат :-)
в най лошия случай ще смекчиш глобата
успех Big Grin
Стис! Big Grin
РАЗБИХ ГИ
Направо ги размазах мали много съм добър като се събере малко човек и без адвокат става.
От тук нататък знам какво да правя и с радар детектора пътуването е комфортно.
Благодаря на всички за съпричАстността и свиркайте имам опит ще помагам. Big Grin Big Grin Big Grin
nikistk Wrote:РАЗБИХ ГИ
Направо ги размазах мали много съм добър като се събере малко човек и без адвокат става.
От тук нататък знам какво да правя и с радар детектора пътуването е комфортно.
Благодаря на всички за съпричАстността и свиркайте имам опит ще помагам. Big Grin Big Grin Big Grin

Честито!!!!!! Давай сега подробности, на всички ще е интересно Big Grin :twisted:
Като за ночало разпит на полицаите аз твърдя че разтоянието е по малко от 100 метра те че е повече
Разбира се назначи се експертиза и за малко да загубя докато не попитах за това разстояние полицаите
биха ли могли да реагират при моята скорост 103 кил в час.Нова експертиза и се оказа че не .
Пледирах че се доказа че това не е моята скорост и следва акта да се отмени и чакам решението.
Долу горе това е.
А за експертизите заплати съда а за мен остана разхождането до Горна Оряховица.