Волво Клуб - България

Full Version: Здравейте фенове на VOLVO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,
преди два дни имах рожден ден (03.12) и мнго мислих какъв подарък да си направя.
Имах невероятен късмет и успях точно на рожденият си ден да се сдобия с най-мечтаният подарък за един мъж - нов автомобил. Радостта е още по-голяма защото става въпрос за Волво С 60 Д5 двигател 2002 година. Това ми е седмата кола, но след два дни шофиране спокойно мога да заявя - това е Колата с главно К. Много съм доволен и всички приятели ми казаха, че страшно ми тупа Tongue Tongue Tongue .
За сега имам два въпроса:
1. Езика на дисплея на колата е на италиански, а не разбирам нищо. Има ли вариант да се смени софтуера на английски и горе долу срещу какви пари.
2. По километраж колата е на 150000км. :wink: Какво масло да сложа на двигателя?
Благодаря предварително и пожелавам на всички безаварийно шофиране и удоволствие от управлението на такива класни автомобили.
Поздрави,
Светльо
да ти е честита колега, много безаварийни километри и да ти служи безпроблемно...чакаме снимки
Да ти е честита Колата Smile) и добре дошъл в диспансера давай две снимки и акта за раждане и да те картотекираме Smile) езика на дисплея в МОТО ПФОЕ ...
маслото ... има тук доста изписано сам ще разбереш ... от къде си иначе ?
Честито и от мен! Big Grin Big Grin Big Grin Дълго и безаварийно каране! Колега ако имаш проблеми с италианския докато го смениш в мотопфое аз съм насреща...Иначе за маслото има много теми, ползвай търсачката Big Grin Big Grin Big Grin
Дообре дошъл колега и много безаварийни километри. Ето едно файлче за маслото в случай, че още не си се ориентирал какво и къде да търсиш.
Честита придобивка и от мен колега. Дай Боже всеки да може да си направи такъв подарък за РД. Със здраве и безаварийно да си я караш.
Еми, колега честито!Много безавариини километри!Само консумативи да сменяш и гориво да слагаш!
И аз съм нов към Волво притежателите и нов във форума!Доста ми е прясно усещането за влизането в клуба,ПРИЯТНО Е Tongue :!:
Здравейте отново.
Много благодаря за топлото посрещане и пожеланията.
Пожелавам на всеки да има възможност да си прави такива подаръци за РД(даже по-хубави).
Ето и малко снимки на колата.[attachment=9488][attachment=9488][attachment=9485]
Колега честито. Tongue
Страхотен автомобил. Със здраве да я караш. Много безаварийни километри.
Това е мечтаната от мен кола. Завиждам ти лекичко и си поцъквам с език /като типичен българин/ Smile
Сподели за цени обслужване, разход на гориво, проблеми ако има такива /гледам че от горубляне си я пазарил/ Smile
Честито и от мен, колега. Аз също съм голям навитак на едно С60 Д5, но за сега не мога да си го позволя. Обещал съм си да покарам още 2-3 години сегашното В40 и живот и здраве и аз се мятам на С60 или В50, задължително дизел.
Pages: 1 2