Волво Клуб - България

Full Version: Клубно Volvo 850 на ул.Лидице
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, честичко виждам паркирано едно тъмносиньо 850 комби със стикер на Волво Клуб на ул.Лидице, близо до офиса ми. Но така и не съм имал честта да се запозная със собственика му.

Та, последния да се чувства поканен в "Мечките" на по тъмна бира или кафенце Smile Ще ми е приятно да си побъбрим за шведските машини.

Казвам се Емо, gsm 0888-357584
Емо, аз нямам вече 850, а и никога не е било синьо, но ако кажеш какво си тия мечки може да намина някой път да те изненадам Big Grin Big Grin
Адаш,Стефан ключара на Шипченски поход е собственик на такова Волво . Предполагам, че неговата кола си видял там. Smile
Около ключарското ателие си стои обикновено едно В70, а това 850 е друго. Ама ето, научих нещо полезно. Щом Стефан е от братството, ще му искам отстъпка следващия път :-) Не съм предполагал, че Волвото пред ателието е негово.

П.С. Свилене, "Мечките" си е приятно заведенийце на ул.Лидице. А аз работя на 10 метра над него. Ако имаш път в района, обади се, ще се радвам да се видим на по бира. ::beer::
gadnia_metal Wrote:Емо, аз нямам вече 850, а и никога не е било синьо, но ако кажеш какво си тия мечки може да намина някой път да те изненадам Big Grin Big Grin

Да наминем заедно бре Свилене :wink: Big Grin :occasion5:
Oпа, тука май се организират незаконни сбирки Big Grin Big Grin Big Grin На кой да сигнализирам за това :roll: :roll: :roll:
Нема такова нещо бре Ице :wink: ,организираме само другарски закачки,и коледни партита :mrgreen:
Всички са поканени \Big Grin/ :cheers: Confusedupz:
Мда от Румънското посолство "Лидице" е на един х. .върлей място, ама дали не ме беше страх от мечки ? :oops:
ico850 Wrote:Oпа, тука май се организират незаконни сбирки Big Grin Big Grin Big Grin На кой да сигнализирам за това :roll: :roll: :roll:

някаква завист усещам тука, гадно ли ти е а, гадно ли ти е Tongue :twisted: :ctf2:
Така като гледам, направо мини бирена среща се заформя, така че, WELCOME!

Заведението е голямо, бира има много, само казвайте кога :occasion5:

П.С. Ако ще пием повечко, водете си и шоферки, да не даваме после лош пример, карайки шведски коли леко пийнали Big Grin
Pages: 1 2