Волво Клуб - България

Full Version: Среща Ст.Загора 17.01.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Поради предстоящото общо събрание на клуба срещата в Ст.Загора ще се проведе следващата седмица на 17.01.2010 от 12.00 .Мястото си го знаете.
Пак няма да ме има. Сори. :minigun:
Къде ги правите тие срещи в стара загора бре искам и аз да дойда Tongue Tongue Tongue
Confusedign4: Хей, калпазани я веднага да се издадете колко коли ще ходите на ОС в София и в колко часа ще тръгвате?!? Confusedign4:
Очертава се едно МпС с около 4 или 5 човека,а при вас ? :? :wink: ТА ЗА СРЕЩТАТА МОЖЕ ДА НАПРАВИМ ЕДНА ХИЖИЧКА :roll: АКО ДАДЕ ВРЕМЕТО РЪКА :partyman: :mrgreen:
100Y0 Wrote:Confusedign4: Хей, калпазани я веднага да се издадете колко коли ще ходите на ОС в София и в колко часа ще тръгвате?!? Confusedign4:

Накрая ще ги натоваря на камиона и айде у Софето.

Засега и аз ще присъствам на срещата ,но на тази на хижата Tongue .
зеления Wrote:Поради предстоящото общо събрание на клуба срещата в Ст.Загора ще се проведе следващата седмица на 17.01.2010 от 12.00 .Мястото си го знаете.
Задължително ще дойда Smile
Здравейте и за много години!На тази дата е помена на баща ми и ще знам в последния момент дали ще дойда.
Бройте и мен !
Приемате ли гости от София?
Pages: 1 2 3 4 5