Волво Клуб - България

Full Version: ОТНОСНО С60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ЗДРАВЕИТЕ КОЛЕГИ ТОКУ ЩО СЕ РЕГИСТРИРАХ ПРЕДСТОИ МИ ПОКУПКА НА ВОЛВО С 60 2.4Д5 163КС 2002ГОДИНА ТА БИХТЕ ЛИ МЕ ОРИЕНТИРАЛИ КЪМ СЛАБИТЕ МЕСТА НА МОДЕЛА АКО ИМА ТАКИВА. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ
Ами аз мога да посоча две неща:
1, Таблото.
2. ABS модула.

Като и двете неща са сравнително лесно ремонтируеми. :wink:
Tisho Wrote:Ами аз мога да посоча две неща:
1, Таблото.
2. ABS модула.

Като и двете неща са сравнително лесно ремонтируеми. :wink:
::beer::
Ако искаш информация обади ми се собственик съм на такова 3-та година, а за колегата не знам защо е набедил тези модули като проблемни. тел 088674422
:lol:
Тампоните на макферсоните също са доста проблемна част,
веднъж в годината си искат смяна .
Сподели смяната на тези тампони лесна ли е и на каква цена. При мен се чуват едни характерни шумове основно при малките наравности. Получава се някакво дрънчене. Смяната на тези тампони решава ли проблема. Извинявам се за включването в темата на колегата, но проблема е относим.
nzd_1978 Wrote:Сподели смяната на тези тампони лесна ли е и на каква цена. При мен се чуват едни характерни шумове основно при малките наравности. Получава се някакво дрънчене. Смяната на тези тампони решава ли проблема. Извинявам се за включването в темата на колегата, но проблема е относим.


Смяната е лесна ,макферсона се сваля за 10мин.
после са ти нужни скоби за свиване на пружината ,
поставяне на новия тампон (цена в Мото-Пфое 62лв.)
поставяне на макферсона и стенд.


Можеш да провериш дали е скъсан тампона без да демонтираш макферсона ,
само трябва да развиеш голямата гайка на кубето на амортисьора ,
да махнеш гумената шапка и се вижда (автомобила не трябва да е
вдигнат на крик(подемник).
При мен сущо се чува някакво приглушено дранчене от задната дясна гума,само че аз като покарам малко мисля че се намества и спира да трака,трака по малки неравности.Някой ако е имак подобен проблем моля да сподели.Извинявам се на колегата че използвам темата му.
явно става въпрос за един и същ проблем. Аз лично ще го поправям при затопляне на времето. Колегата е споделил, че не е скъп и сложен ремонт, а и най - вероятно ще реши тропането на малките дупки, които са на всеки метър.
Pages: 1 2