Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос за интериор?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
имам следния въпрос - на тавана до задното стъкло има два отвора....
Та въпросът ми е имат ли някакво скрито за мен предназначение или просто си е така.
Предварително благодаря на знаещите!
pesimist Wrote:Здравейте колеги,
имам следния въпрос - на тавана до задното стъкло има два отвора....
Та въпросът ми е имат ли някакво скрито за мен предназначение или просто си е така.
Предварително благодаря на знаещите!

Тонколони...............къде точно до задното стъкло?
Здравейте пак,
явно не съм задал правилно въпроса...
Има едни правоъгълни пласмасови джаджи с отвори горе на тавана до задното стъкло/май всички седани ги имат/....първо си мислех, че са вентилационни отвори за обдухване на стъклото, обаче поне при мен от там нищо не духа, пък и като гледах схемите на вентилацията до там няма въздуховоди....други вариант е да са закопчалки за задна щора, обаче в моята кола няма и не е имало такава....
Дано сега да е ясно какво питам Smile
Колега направи им по една снимка и ги покажи да могат хората да се ориентират по лесно за какво става реч. Smile
Tова са щипките за тапицерията на тавана, завърташ ги на 90 градуса и излизат, нямат никакво друго предназначение :!: :!: :!:
ico850 Wrote:Tова са щипките за тапицерията на тавана, завърташ ги на 90 градуса и излизат, нямат никакво друго предназначение :!: :!: :!:
о.к., мерси!
Край на темата :lol:
На моята има също, но са за задна щора!
Я кажете все пак при S40 за каква щора става дума че ми е интересно,не се заяждам,просто небих искал да вляза в спор и да стана смешен :oops: ,и аз бих искал да видя снимки.
Допълнително си взех щора и идеално паснаха отворите за нея, ще щракна някакви снимки, като мога ще ги качва веднага Smile
Ето малко снимки, сори за качеството. Взех си две щипки от магазина, които паснаха идеално в отворите и там закачих самата щора:
Pages: 1 2