Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с контактния ключ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Като запаля колата и свтва лампата за АБС, не работят фаровете и мига4ите докато леко не върна ключа.
Обаче в4ера релето на мига4ите се прецака нещо и като се опитах да вклю4а мига4ите ми загаснаха фаровете и се наложи да разбазикам и релето и клю4а докато разбера каде не дава контакт. Релето е с малко прецакана пъпка.

На някой случвало ли му се е нещо подобно защото се чудя какво да направя. Мисля да сменя релето и след това да шунтирам контактния ключ за да не се влияят фаровете от него.
Колега ти с 940 ли си или с 960 ако си решил да я оправяш а не да я ПОБЪЛГАРЯВАШ драсни какво точно ти е прецакано и мога да помогна
Като завъртя да паля и колата запали трябва да върна малко ключа за да мога да запаля фаровете.
С 940 ка съм.Според мен контактния ключ трябва да се смени направо защото вътре в него явно е контактора за фаровете. Незнам как може по друг на4ин да го направя или нов ключ или да го шунтирам.

Ако някой продава контактен ключ ще го купя.

.
Аз имам необходимите неща за теб .
0876308858-Чавдар
Колега приготвих ти роозетката звъни ми пак да се чуем.
И при мен на 940 ми изчезват фаровете и си идват когато искат.
Не е от контактния ключ - със сигурност - разглобихМЕ го и е перфектно вътре.
Нещо се претоварва системата от релета и се получава това нещо.
Вече е сменено едно реле. Оправиха се, но след кратко време пак се появи проблема.
Най вече е изразен като светят дълго фаровете - може да изгаснат тотално.
Ако пусна и халогените, по рано изгасва всичко .
Ефри , на колегата му е решен проблема от розетката е било .
При мене вътре в розетката едната пластинка беше счупена незнам как се е счупила ама от толкова каране. И все пак ще се опитам да я поправя и да я държа за резервна
Радвам се че толкова бързо и лесно е отравен проблема.