Волво Клуб - България

Full Version: ВОЛВО S 40 2.0 ПОМОЩ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите имам един въпрос към всички имам волво s40 2.0 бензин 97г и имам следния проблем немога да вкарам задна скорост влиза в гнездото обаче колата тругва на перед какъв може да ми е проблема . а по някои пут тругва на зад проблема в палчето ли е или скоростна кутия е за смяна Sad ? а и по някои пут место 5 ми влиза 3 скорост много ми е важно мерси предварително ! Smile :?
Много е изписано по проблема,по щангите които предават от скоростния лост до скоростната кутия има едни пластмасови втулки които се износват а струват няколко лева целия комплект,имаше описано даже със снимки колега как си ги е сменил сам,другия вариант е да я дадеш в сервиз а втулките да си ги поръчаш от МП,разгледай темата "Трудно влиза първа скорост".
здравеите имам о6те еднин въпрос може ли да си кажете мнението за газ инжекцион ... колко пари е и така нататака ... мерси предварително
За това пък има цял раздел:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=28" onclick="window.open(this.href);return false;">viewforum.php?f=28</a><!-- l -->