Волво Клуб - България

Full Version: с40 1,9тд колата сама вдига обороти
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравеите.Имам проблем.Колата на празни обороти сама се форсира и вдига до 3000 оборота,при което двигателъа почва да чука и от ауспуха излиза черен пушак/Прави го когато е загряла.Дано някои да помогне.Мерси предварително
Загуба на масло имаш ли?
iasku Wrote:Загуба на масло имаш ли?
Не.всичко друго си е наред
Загуба на антифриз имаш ли.
aleks12345 Wrote:Загуба на антифриз имаш ли.
Колата не гори нито масло нито антифриз,имам чуство ,че се насабира нафта някаде и в един момент влиза в един от цилиндрите,защото двигателя почва да чука много
Доста странно звучи. Питах за маслото, да не би турбото да прави проблеми, но щом няма загуби, по-добре.
Най-добре погледни в този раздел:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=21" onclick="window.open(this.href);return false;">viewforum.php?f=21</a><!-- l -->
и се свържи или с ГТ1 (Жоро Терзиев), или с Галин Дизела, за да не стане белята по-голяма.
Здравей колега причините може да са много така,че до като не я видя колата не мога нищо да ти кажа.ето тук ще ми намериш телефона moto.actualno.org
galin dizela Wrote:Здравей колега причините може да са много така,че до като не я видя колата не мога нищо да ти кажа.ето тук ще ми намериш телефона ........

Галине,в този Форум имаш вече една "реклма",втора такава трябва да се договори с модератор,или администратор.
Линковете към лични сайтове се слагат на друго място!
Моля,коригирай поста си,в противен случай той че сам че се промени!

Човека просто искаше съвет :wink:


п.п.Толкова ли не се сещаш да пуснеш препратка към "обявката" ти?
Аз имам същия проблем когато чакам на светофар повече време.Чука гадно и я гься. После си е нормално.Мисля че е от помпата.Ходих при Галин колата работеше добре и той нищо не каза.Намене ми го е правила 4 5пъти за 1 година.Ако някой знае да каже да не висим по пътя.Багодаря .
Аз имам същия проблем когато чакам на светофар повече време.Чука гадно и я гься. После си е нормално.Мисля че е от помпата.Ходих при Галин колата работеше добре и той нищо не каза.Намене ми го е правила 4 5пъти за 1 година.Ако някой знае да каже да не висим по пътя.Багодаря .
Pages: 1 2