Волво Клуб - България

Full Version: покупка на S80 малко помощ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте,искам да купя едно С80 99г. 2.5 Д5 бихте ли ми казали къде може да има проблеми.Четох доста теми тук но все пак ще ви бъда благодарен за още информация.
zare Wrote:Здравейте,искам да купя едно С80 99г. 2.5 Д5 бихте ли ми казали къде може да има проблеми.Четох доста теми тук но все пак ще ви бъда благодарен за още информация.
Неби трябвало да има никакви проблеми Big Grin Big Grin Big Grin и все пак напиши от къде си за да може евентуално някой колега да дойде с теб и да огледа това S80.
От Монтана го купувам,даже вече съм го капарирал,имаше софтуерни грешки в компа,които изчистихме,остана само една-пише че не прави контакт на колана на шофьора.закарах я в МП Монтана,огледаха я външно,но понеже е стояла 5-6 месеца не са сигурни за ходовата част.На първо виждане е здрава,но нямат софтуер за волво.Имам още 2-3 дни да помисля,за това питам къде може да има проблеми или повреди.
zare Wrote:Здравейте,искам да купя едно С80 99г. 2.5 Д5 бихте ли ми казали къде може да има проблеми.Четох доста теми тук но все пак ще ви бъда благодарен за още информация.


Малко са те метнали ,защото този двигател не е Д5.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11250593529454998&f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m -->
Ето линка вижте го.Двигателя е АУДИ 2.5 ТДИ петак 140 коня.Кажете и дали парите си заслужават.Това е първото волво което купувам,досега съм чувал само суперлативи.
Ценета е добра ,само да е читава .
И аз на това се надявам,но дали има нещо типично като проблеми за волво,на което да наблегна при огледа.
И още нещо искам да попитам от МП-Монтана ми препоръчват да взема ремъци и ролки от тях,но цената е два пъти по-скъпа от АУТО+(качествените),от кои да взема?
zare Wrote:И още нещо искам да попитам от МП-Монтана ми препоръчват да взема ремъци и ролки от тях,но цената е два пъти по-скъпа от АУТО+(качествените),от кои да взема?
Ауто + каква марка ремъци и ролки ще ти продадат, защото двойно по-евтини да не се окаже синоним на двойно по-скапани :!: :!: :!:
геитц,дейко....идеята ми е не разбрах на волво какви са казаха ми само цената
Pages: 1 2 3 4