Волво Клуб - България

Full Version: блокира ми скоростният лост
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
mongoose Wrote:
s-s-s-nake Wrote:Аз виждам Volvo s60 .... Явно проблема с виждането е при теб Big Grin
п.п. Без нищо лично всичко е на базик :wink:

Уфф,видех го,толкова много искам да помогна на човека че чак одих до магазина да си купя боб да врачувам.Извинявам се на всички колеги които пускат теми без да си опоменат колите и се налага да се търси някъде дълбоко в профилите и в гаражите и барем някъде излезе конкретен модел.А най обичам - "Тате си купи кола ама светна една лампа - сериозно ли е.Айде моля ви се помогнете,недейте да сте егоисти."


Много си прав братле
Проблема за сега е решен и без резултата от хвърления боб, за щастие. Smile явно проблем са пластмасите и разните му втулки на самия скоростен лост, който замръзват.
иначе за не поясняването каква е колата, се забелязва лесно от човек с над 400 мнения , освен ако всички са от рода "каква ти е колата' Smile [attachment=10085]
iv4ou Wrote:иначе за не поясняването каква е колата, се забелязва лесно

Хм,голямо гледане гледах и да не съм го видял :roll: ,извинявай колега,явно ще трябва да ходя да вдигам диоптъра Big Grin .
Pages: 1 2