Волво Клуб - България

Full Version: Подгряване на седалките
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет на всички които имат v 40,пък и на тези които нямат.Имам следното запитване отностно подгряване на предните седалки.Търсех нещо един ден под седалките и забелязях едни кабелчета захванати отдолу,обаче няма копчета за включване,та въпроса ми е може ли да се свържат и да заработят реотанчетата? Благодаря предварително Smile
според мен,няма да стане колега,щом няма копчета,не би трябвало да има и реотани.Друг е въпроса предния собственик да е слагал предни седалки от друго волво със същия салон с цел...по-приветлив вид за продаване и т.н.Може и да греша разбира се,но съм почти убеден че няма да имаш подгрев.
да не са за пиропатрона и еърбега?и за това дали си сложил колана....
За още пояснение-кабелчетата излизат от пода с буксичка и се закачат с буксичка за седалката.Това ме кара да мисля че са оригиналните седалки.Дърпах кабелите днеска,хванати са здраво.Предполагам че и другите волва имат такива кабели,едвали ще са сложили само на моето :roll:
Скоро и при мен го имаше това чудене, кой кабел за какво е:
1. единия кабел е за подгряване на седалката/ ако я имаш тази екстра/ при мен го има кабела, но нямам подгряване
2. втория е индикатор за поставен предпазен колан, със светещ индикатор в плафона до осветлението на купето/тавана/
3. третия е за страничните Air Bags /вградени в седалките/
Мисля че всеки с модели като нашите ги има тези три кабела, друг е въпроса кой какви екстри поддържа.

Дано съм ти бил полезен, поздрави
Благодаря за изчерпателния отговор.