Волво Клуб - България

Full Version: Годишни ЕКО-такси +
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте ! От едно известно време се тормозя от два въпроса, за които нещо не намирам ясен отговор. Става въпрос за новите ГОДИШНИ екотакси, който са въведени - или ще ги въвеждат? - На колко възлизат за автомобили между 1997-2000 г.???

Вълнува ме, защото съм планирал да си купя и аз волво от този период и то дизел! Да не стане сметка без кръчмар. Очевидно е, че екотаксите за норми ЕВРО 1, 2, 3, 4 удрят най-вече по дизелите. Та ето го и вторият ми въпрос: Има ли някакъв начин да се "домонтира" нещо допълнително, та човек с известна инвестиция да си подсигури малко-по екологичен плакет и по-нисък данък???

Моля пишете какво знаете. В интернет се върти само едно и също мъгляво съобщение на 24 часа , а то дори е от лятото на миналата година. Мисля, че промените ще засегнат доста хора
намерих всичко, каквото ме интересува другаде, трийте тематиката Big Grin Big Grin Big Grin
А можеш ли да осведомиш и нас Smile
svetulkin Wrote:намерих всичко, каквото ме интересува другаде, трийте тематиката Big Grin Big Grin Big Grin

Не искай да се трие темата ами дай повече инфо или поне линк :wink: Big Grin .